Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi teda kdo tu ma 1,6 lite on a jde mu ten patch at mi to sem prosim napise dik dostane thanks

Cloud to na 1.6 rozjel :) a i spousta dalsich...

Funkční návod: http://www.360mods.net/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20644

Takže hru s wave4 patchneš na wave3, vypalis a hrajes na iXtreme 1.6/1.51

EDIT: Odzkouseno na GTA IV: EfLC

tady mas jeste link kdybys nahodou neveril :)

http://console-forum.net/showthread.php?t=70435&page=7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych poradit patchnul sem CoD 6 a vse probehlo dobre ale objevilo se mi zlute VERITIFICATION FAILED a AUTOFIX FAILED,STEALTH ISS STILL UNCERTAIN.Nevim jestli sou v poradku stealth soubory treba muzu to teda vypalit? (jestli to neni tim ze hra neni v databazi)

To dáva pri každej wave 4 ..

Áno , môžeš to vypáliť , ale patchni/activate.iso ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych poradit patchnul sem CoD 6 a vse probehlo dobre ale objevilo se mi zlute VERITIFICATION FAILED a AUTOFIX FAILED,STEALTH ISS STILL UNCERTAIN.Nevim jestli sou v poradku stealth soubory treba muzu to teda vypalit? (jestli to neni tim ze hra neni v databazi)
To dáva pri každej wave 4 ..

Áno , môžeš to vypáliť , ale patchni/activate.iso ..

Presne tak :)... kdyztak pak napis jak si dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :)... kdyztak pak napis jak si dopadl.

Myslel si mňa ?

Ak hej , tak ja sťahujem teraz tú retail verziu ..

btw toto som našiel na xbox360iso ..

Q: Will I get banned if I play wave 4 games with 1.6 on xbox live?

A: No you will not, you're just turning off the stealth CHECK only. That means ixtreme 1.6 won't check for stealth. It doesn't mean it will disable it completely.

Takže na xLive pravdepodobne môžte ísť .. ale vždy to robíte na svoje riziko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel si mňa ?

Ak hej , tak ja sťahujem teraz tú retail verziu ..

btw toto som našiel na xbox360iso ..

Q: Will I get banned if I play wave 4 games with 1.6 on xbox live?

A: No you will not, you're just turning off the stealth CHECK only. That means ixtreme 1.6 won't check for stealth. It doesn't mean it will disable it completely.

Takže na xLive pravdepodobne môžte ísť .. ale vždy to robíte na svoje riziko ;)

no puvodne sem myslel at se ozve novak3600 jak dopadl, ale ty dej taky vedet :)

vsichni co neco rozjedete nebo nerozjedete podle navodu v tomto topicu dejte vedet :D

jinak o xbox live si stejne porad myslim ze nikdy nemas 100% jistotu ze ban nedostanes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý návod. Já mám mechaniku Samsung, takže předpokládám, že firmware 1.51. Podle návodu mi GTA Episodes from Liberty City též funguje i další Wave 4 hry. Nastíním svůj další postup. První krok dělám tedy podle tohoto návodu přes abgx360. Na výstupu mi to ale občas píše něco jiného a trvá to docela dlouho, než se tam něco procentuelně načte. Dále dělám to na co jsem zvyklí z dřívějška. Projedu hru přes XDVDMulleterBeta10.2 Ten mi opraví automaticky video, ze zvyku dávám ještě autofix. Pak hru musím ještě opatchovat v ppf-o-matic3 a je hotovo.

Bez prvního kroku jsem tímto způsobem upravoval Wave 3 hry. Ke kontrole vždy používám zmíněný XDVDMulleterBeta10.2.

Live nepoužívám a ani se k tomu nechystám, takže ban mě vůbec netrápí. Co mě ale trápí, jestli si takto upravené hry zahraji i třeba na 1.6 popřípadě novějších budoucích FW???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý návod. Já mám mechaniku Samsung, takže předpokládám, že firmware 1.51. Podle návodu mi GTA Episodes from Liberty City též funguje i další Wave 4 hry. Nastíním svůj další postup. První krok dělám tedy podle tohoto návodu přes abgx360. Na výstupu mi to ale občas píše něco jiného a trvá to docela dlouho, než se tam něco procentuelně načte. Dále dělám to na co jsem zvyklí z dřívějška. Projedu hru přes XDVDMulleterBeta10.2 Ten mi opraví automaticky video, ze zvyku dávám ještě autofix. Pak hru musím ještě opatchovat v ppf-o-matic3 a je hotovo.

Bez prvního kroku jsem tímto způsobem upravoval Wave 3 hry. Ke kontrole vždy používám zmíněný XDVDMulleterBeta10.2.

Live nepoužívám a ani se k tomu nechystám, takže ban mě vůbec netrápí. Co mě ale trápí, jestli si takto upravené hry zahraji i třeba na 1.6 popřípadě novějších budoucích FW???

Myslim, ze jakakoliv opatchovana hra nepujde spustit na zadnym dalsim fw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý návod. Já mám mechaniku Samsung, takže předpokládám, že firmware 1.51. Podle návodu mi GTA Episodes from Liberty City též funguje i další Wave 4 hry. Nastíním svůj další postup. První krok dělám tedy podle tohoto návodu přes abgx360. Na výstupu mi to ale občas píše něco jiného a trvá to docela dlouho, než se tam něco procentuelně načte. Dále dělám to na co jsem zvyklí z dřívějška. Projedu hru přes XDVDMulleterBeta10.2 Ten mi opraví automaticky video, ze zvyku dávám ještě autofix. Pak hru musím ještě opatchovat v ppf-o-matic3 a je hotovo.

Bez prvního kroku jsem tímto způsobem upravoval Wave 3 hry. Ke kontrole vždy používám zmíněný XDVDMulleterBeta10.2.

Live nepoužívám a ani se k tomu nechystám, takže ban mě vůbec netrápí. Co mě ale trápí, jestli si takto upravené hry zahraji i třeba na 1.6 popřípadě novějších budoucích FW???

na fw 1.6 ti pujde hra wawe 4 opatchovana wawem 3 ale na 1.61 nevim to sem se tu este nedočetl jelikos flesh 1.61 byl nedavno udelan "vymyslen"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je špatná zpráva. Takže jestli chápu dobře, když bych si v tuto chvíli koupil nové Xko, tak tímto zbůsobem opatchované hry si už nezahraji...

Zajímalo by mě tedy jestli se dá i nyní flashovat nové Xko na nižší FW třeba 1.5?

Jestli ne, tak jestli se dá z dvd hra zpětně nějak natáhnout do PC a tam přepatchovat podle aktuálního FW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je špatná zpráva. Takže jestli chápu dobře, když bych si v tuto chvíli koupil nové Xko, tak tímto zbůsobem opatchované hry si už nezahraji...

Zajímalo by mě tedy jestli se dá i nyní flashovat nové Xko na nižší FW třeba 1.5?

Jestli ne, tak jestli se dá z dvd hra zpětně nějak natáhnout do PC a tam přepatchovat podle aktuálního FW?

Ne v pripade ze by sis koupil novy xko a to by melo fw 1.51 nebo 1.6 tak by sis hru ktera ma wawe 4 patchnul patchem na wawe3,a nebo je tu moznost si pak nechat fleshnout xk na nejnovejsi fw 1.61 co prave vysel a pak by ti hry meli ject bez toho abys musel patchovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná věc ... když vyšel FW 1.51 a 1.6 tak spolu sním vyšel aktivační disk ;) není problém rozběhát patchnuté hry 3rd wawe patcherem. Předpokládám, že bude funkční i v následujících fw. Takže prakticky ti nic nebraní zustat u 1.5 a patchovat. A až jednou jestli vubec někdy bude třeba flashovat...tak budeš mít aktivační disk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná věc ... když vyšel FW 1.51 a 1.6 tak spolu sním vyšel aktivační disk ;) není problém rozběhát patchnuté hry 3rd wawe patcherem. Předpokládám, že bude funkční i v následujících fw. Takže prakticky ti nic nebraní zustat u 1.5 a patchovat. A až jednou jestli vubec někdy bude třeba flashovat...tak budeš mít aktivační disk ;)

Ale opatchované hry nefungujú s activate.iso ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na 1.6 a 1.61 jdou rozjet Wave 3 hry ne? Tak logicky, když se tu debatuje o opatchovaní, v podstatě o přechodu z wave 4 na wave 3 pomocí abgx360, tak si myslím, že by ty hry měli běhat v podstatě na všem.

Nebo wave 3 hry projety přes ppf-o-matic3 si na 1.6 a vyšší taky nezahraju???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iXtreme 1.61 fw for Benq and Samsung drives!

Features

--------

-Strict Wave 4 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict Wave 3 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict drive speed compliance - 12x only for game discs!

-Support for SS V2!

-Integrated 0800 for game dumping including SS v2!

-Full support for all known game exceptions! eg ddr etc!

-One shot boot mode! - allows a one off boot of gamedisc without -stealth/partition checks (will still use stealth), use activate.iso disk to activate each time!

-Support for easy drive key/version info cmd, same as liteon!

-Strict stealth/wave checking, one shot boot mode will boot wave(x)!

To znamena ze 1.61 fw nespusti modifikovane (patchnute) Wave 4 a Wave 3 hry.

Takze spusti jenom hry ktere nejsou opatchovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý návod. Já mám mechaniku Samsung, takže předpokládám, že firmware 1.51. Podle návodu mi GTA Episodes from Liberty City též funguje i další Wave 4 hry. Nastíním svůj další postup. První krok dělám tedy podle tohoto návodu přes abgx360. Na výstupu mi to ale občas píše něco jiného a trvá to docela dlouho, než se tam něco procentuelně načte. Dále dělám to na co jsem zvyklí z dřívějška. Projedu hru přes XDVDMulleterBeta10.2 Ten mi opraví automaticky video, ze zvyku dávám ještě autofix. Pak hru musím ještě opatchovat v ppf-o-matic3 a je hotovo.

Bez prvního kroku jsem tímto způsobem upravoval Wave 3 hry. Ke kontrole vždy používám zmíněný XDVDMulleterBeta10.2.

Live nepoužívám a ani se k tomu nechystám, takže ban mě vůbec netrápí. Co mě ale trápí, jestli si takto upravené hry zahraji i třeba na 1.6 popřípadě novějších budoucích FW???

Tak jsem zjistil, že mi stačí jen XDVDMulleterBeta10.2 a ppf-o-matic3. Takže mám Samsunga a iXtreme teda 1.5 nebo nižší a stačí mi používat ten první návod. Zkoušel jsem to na Lipspodle obou návodů a šlape to. Jen mám problém při vjíždění ze hry do dashboardu. To hra zamrzne a v mechanice se cuká. Musím vypnout xko. Má někdo stejný problém?

Přemýšlím ještě o jednom Xku s Liteonkou, bez výměny za Samsunga. Jak jsem se díval tak teď každý dělá FW 1.6. A samozřejmě bych potřeboval aby mi na něm běhali věci, které mám a tak polovina z nich je projetá XDVDMulleterBeta10.2 a ppf-o-matic3 skrze Wawe 3 a nyní i Wawe 4. A nevím jak to řešit...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG ti říkam, že s 1.51 a 1.6 vyšel activation iso na patchnutou 3 wlnu pro fw 1.5 a nižší takže stačí použít tohle aktivační.iso a pojede ti to i s patchnutejma hrama ...

Ano chápu. Jen je to nepohodlné používat activation iso, takže bych se tomu rád v budoucnu vyhnul.Přemýšlím tedy, který způsob patche je do budoucna výhodnější, jesi s abgx a nebo bez něj. Já ho teda nepotřebuju, ale mám odzkoušeno, že mi Wave 4 jde s oběma způsoby patche..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu