Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

Zkousel jsem patchnout COD MW2 na Wave3 a ten jde.

Ale Lips nebo Tekken mi na Wave 3 predelat nejdou :( Screen uz tady je, vypis z ABGX konci:

All CRCs match

Verification was successful, Stealth passed!

Cannot check SplitVid due to invalid or uncertain PFI/Video

Vypada to, ze nesedi Video.iso nebo Pfi.bin. Nevite nekdo, co s tim? To jsou ruzna PFI a VIDEA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau všichni - poraďte prosím někdo. Vypaluji active.iso v ImgBurn podle navodu a už asi půl hodiny čekám při 99% na Finalising Disc. Je to normální nebo to je špatně a vypalování mám přerušit. Díky.

Ja som tak vypaloval jednu hru , dal som exit a hra ide ..

Keď som vypaloval activate.iso , tiež som mal ale 5min finalising disc .. ale nakoniec dalo ten song a operation successfully completed ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu. Nejdříve mi patchování jelo bez problémů, ale dneska mi to začlo dělat problémy s tím:

Cannot check SplitVid due to invalid or uncertain PFI/Video

A dneska mi to dělá už i u her, které mi šly opatchovat. Teď už nejdou. Tak nechápu, v čem je chyba

Napadlo mě, že by to mohlo být poškozením toho video.iso a pfi, stáhl jsem to znovu a pořád to samé. Takže mi to hlava fakt nebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tomu dobře rozumim, tak když opatchuju hru z wave4 ne wave3, tak ta hra nejde zkopírovat na harddisc? Takže když si jí chci zkopírovat na harddisc, abych jí nemusel hrát z dvd a zbytečně se nejebala mechanika, tak jedině přes ten iso activation dvd? Dík za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tomu dobře rozumim, tak když opatchuju hru z wave4 ne wave3, tak ta hra nejde zkopírovat na harddisc? Takže když si jí chci zkopírovat na harddisc, abych jí nemusel hrát z dvd a zbytečně se nejebala mechanika, tak jedině přes ten iso activation dvd? Dík za odpoveď

Kopirovani hry na HDD funguje porad stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad ze to vetsine lidi funguje :) ... nedavno vysel zajimavej program, kterej dokaze patchovat na vsechny wave. Jeste sem ho nezkousel, ale nekolik lidi rika ze funguje.

[url]http://console-forum.net/showthread.php?t=72247[/url]

Casem pridam tutorial i na nej...

EDIT:

Jeste bych chtel dodat, ze ten kdo pude na Live s opatchovanou hrou, tak ma temer jistej ban. Proto doporucuju zalohovat si nepatchovanou hru a az vyjde novej FW (pro vsechny mechaniky) tak hrat s temahle nepatchnutejma zalohama. Navic vam nic jinyho nezbyte, ptz novy FW podporuje jenom cisty Wave (nepatchnuty).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už z toho kvetu jako..Znicil jsem uz 5 dvouvrstvejch a porad mi to nejede..Kdyz chci rozjet toho MW 2 tak to vypalim to dvd podle toho navodu vyse dam ho do konzole ona se tim jako aktualizuje pak to vyndam a dam tam tu hru?nebo jak to funguje?..Druha otazka je ze mi to uz nekolikrat nefungovalo no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už z toho kvetu jako..Znicil jsem uz 5 dvouvrstvejch a porad mi to nejede..Kdyz chci rozjet toho MW 2 tak to vypalim to dvd podle toho navodu vyse dam ho do konzole ona se tim jako aktualizuje pak to vyndam a dam tam tu hru?nebo jak to funguje?..Druha otazka je ze mi to uz nekolikrat nefungovalo no..

Tak ako to vlastne robíš ? :blink:

V inom topicu píšeš , že to robiš pomocou patchu .. Tu to zas vypadá , že to robíš pomocou activate.iso ..

Keď to robíš cez patch , tak activate.iso nepotrebuješ ..

Keď to robíš cez activate.iso , tak hra nesmie byť patchnutá ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn mam neopatchovanou hru,zkousel jsem topres activate.iso..a nic v xboxu mi tam jen vyskocilo naky psani ..anglicky,japosnky atd..a nic vic s tim delat neslo..Ja to snad nikdy nevymyslim..

OMG .. Veď hej , potom dáš eject a strčíš tam wave 4 hru :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Tagze jsem to tam vlozil

2.Pak to vyndal dal tam MW2

3.yes uddate now

4.Konzole se restartovala

5..Zase mi to ukazalo update..zase se restartovala..a to poraddokola..(zkousel jsem vypnout a zapnout konzoli a porad mi to u hry pise Can't read media..

Musíš dať YES a potom NO ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu