Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bacha na to je novej zabijÁk online pŘes net budete dostÁvat ban a pĚknĚ vÁm to zavaŘÍ,a ben bude obsahovat Že nebudete moct nahravat na hdd disk-ten kdo ma flash at se nepŘipojuje na net at hrajte jen offline je to jen rada a bacha na to je to dersnÝ!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nepobral sem tak se ptám,dkyž si ch izahrát 4 wawe hrz(tekken 6) a mám fw 1.5 tak stačí opatchovat tímhle a vypálit?

iXtreme 1.5 a nizsi:

(odzkousel pcmaker)

  1. stahnout a rozbalit balicek
    http://www.edisk.cz/stahni/29684/3rd_Wave_patch.rar_6.77MB.html


  2. spustit ppf-o-matic3.exe
  3. nahrat ISO soubor
  4. nahrat Patch (soubor v14-15.ppf, je prilozen v balicku)
  5. stisknout Apply a za chvilku je hotovo

nebo to opatchuje jen na 3 wawe,takže pak ještě zase opatchovat na jako 3 wawe? thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nepobral sem tak se ptám,dkyž si ch izahrát 4 wawe hrz(tekken 6) a mám fw 1.5 tak stačí opatchovat tímhle a vypálit?

nebo to opatchuje jen na 3 wawe,takže pak ještě zase opatchovat na jako 3 wawe? thx

Nieco nove: http://console-forum.net/showthread.php?t=72247

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takovy dotaz. Stahl jsem Batman: Arkham Asylum.

Abgx360 mi ukazuje, ze je to Wave 3 hra, ale v konzoli mi to dela presne to, co delaji Wave 4 hry, pokud to neni nijak osetreny (viz. aktivacni disk atp.)...

je treba udelat Wave 4 to Wave 3 i presto? Jsem z toho nejakej zmatenej :). Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ...

Dělal jsem vše podle návodu:tick:... Mam iXtreme 1.6 , hry spouštím pomocí toho aktivačniho dvd. Všechno mi "jede" ale mam jediný problemek občas cca 1x za 5-10 min mi nachvilku začne běhat obrazovka nahoru a dolu (zná te to třeba jak když mate špatný signal na telce) po chvilce je to zas ok , někdy mě to fakt vytočí třeba když hraju MW2 :D .. Nevíte někdo čím to ? (Telkou to není a káblama taky ne a to aktvační dvd sem si vypalil pro jistotu 2x a děle to u obou..)

Předem dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robí ti to pri každej hre ?

Ak iba pri MW2 , tak je to zlý RIP ..

Momentálně mám vypálenou pouze MW2 s wave4 , zkoušel sem tam dát GTA4 a dělá mi to taky , předtím to nikdy nedělalo. Dělá mi to teď u všech her :( i když Xbox vypnu a zapnu :( kruciš . Až ted po tom co sem tam spouštěl to aktivačni dvd.

EDIT/: Problem vyřešen :) (bylo to telkou.. Zkoušel sem to na 2 televizich, který nejsou LCD a těch to blblo ,pak sem to hodil na telku rodiču LCD s HDMI a tam to jede krásně :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT/: Problem vyřešen :) (bylo to telkou.. Zkoušel sem to na 2 televizich, který nejsou LCD a těch to blblo ,pak sem to hodil na telku rodiču LCD s HDMI a tam to jede krásně :D )

Prosim vas pekne, cesky priatelia, zahodte uz tie stare CRT televizory. Mate HD konzoly, tak k nim za par drobnych kupite aj LCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mi chodí spousta zpráv s vašimi problémy s patchováním a nemám dost sil na to abych každému zvlášť radil se svým probémem shrnu to tady.

VŠEM doporucuju používat program 360 Waves Patcher! Je to opravdu nejjednodušší způsob na patchnutí her na jakoukoliv známou Wave. Návod na tehle program je už zde na fóru a tak nevidím důvod abych ho znovu psal zde. Jediné co můžu doporučit je používat program abgx360 na kontrolu her před vypálením a hraním na Live.

http://console-forum.net/showthread.php?t=72247&highlight=360+waves

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, potřebuju vědět, zdali jsem to pochopil správně.

Mám novej xbox360, mechaniku Liteon s FW nejspíše 1,51...

Takže když stáhnu hru, opatchuju ji na wave3, vypálím a dám do xboxu, budu moc normálně hrát?

ano, ale nezasiral bych cd patchovanim a sehnal activation disk ale jestli nevis o co de najdi si to na foru nebo patchni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu