Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

ano, ale nezasiral bych cd patchovanim a sehnal activation disk ale jestli nevis o co de najdi si to na foru nebo patchni

vykašlal bych se i na toto a raději bych si nechal dát na Liteon nový firmware - iXtreme 1.61, kde již není potřeba patchovat wawe 4 a wawe 5 hry !!! ....Dneska vyšel ;) ....pardon, teda už 15 minut včera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Romiik: a máš nějakej odkaz a návod, kde to sehnat? udělám to "made-in-home" ?

hustokozlik: dneska jsem si stáhl hru assassin creed "Assassins Creed II - PAL.XBOX360-DNL "

abg360 původní screen

dnl-ac2_dnla7ax.jpg

a chtěl jsem si to patchnout na wave3:

beznzvuzq.jpg

myslím, že mám všechno nastavené dobře.....ale stejně :(

vypálil jsem to na DVR+R DL rychlostí 2,4 a v xboxu mi to hodí jen bílou obrazovku s nápisem xbox

Dashboard mám updatovanej, mechanika Liteon FW 1,5, neni flash....

co mám špatně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tomu nerozumíš a nemáš s tím zkušenosti, tak bych to made in home nezkoušel, můžeš si způsobit více problému než užitku. Zvláště když nevíš odkud stáhnout fw. Ale klidně to zkus, ale jak špatně vyčteš key, tak potom nebreč.

btw. teď si všímám, že nemáš flash, nebo jsi se jen přepsal ?????????????????????????????? to by byla velká demence :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně jsi to pochopil, flash musíš mít v každým případě. Activation dvd se používá, pokud máš starší flash a chceš hrát novější hry, které mají novou ochranu. Pokud nechceš flashovat mechaniku na novější firmware tak použiješ před každým hraním activation dvd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně jsi to pochopil, flash musíš mít v každým případě. Activation dvd se používá, pokud máš starší flash a chceš hrát novější hry, které mají novou ochranu. Pokud nechceš flashovat mechaniku na novější firmware tak použiješ před každým hraním activation dvd. ;)

Aj ty si to doplietol :cheesygrin:

Na starsi flash (1.4, 1.5) sa hra patchuje na wave2. Na novom flashi (1.6), kto nechce hry s wave4 patchovat na wave3, sa pouziva "activate iso".

Kazdopadne na zalozne kopie je nutne mechaniku flashovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je normalne ze ked vypalim aktivacne dvd a dam do xka a pustim ho tak mi napise ze toto dvd je spustitelne iba na konzole xbox 360? lebo potom som ho normalne vypol(dal do dashboardu) a hodil som tam wawe 4 cod MW 2 a islo mi. Tak ja len ze ci je to normalne aby to pisalo ze je to spustitelne iba na xku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite co me jde o toto, dal jsem xbox nakymu frajerovy aby mi ho cipnul dal jsem za to 1500kc aby mi tam sly vypalene hry.. dal mi k tomu tri vypalene hry NFS undecover, MOH a CrackDown, ty tam fungujou v poho a pak jsem chtel napr. Forza motors a Tekken6 a ty hry kdyz vlozim do xboxu tak se mi tam objevi jen logo xbox nebo hlaska at vlozim hru do xboxu 360.. A nevim co teda ted s tim mam dal delat.. Cetl jsem neco o boot dvd pomuze mi to ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite co me jde o toto, dal jsem xbox nakymu frajerovy aby mi ho cipnul dal jsem za to 1500kc aby mi tam sly vypalene hry.. dal mi k tomu tri vypalene hry NFS undecover, MOH a CrackDown, ty tam fungujou v poho a pak jsem chtel napr. Forza motors a Tekken6 a ty hry kdyz vlozim do xboxu tak se mi tam objevi jen logo xbox nebo hlaska at vlozim hru do xboxu 360.. A nevim co teda ted s tim mam dal delat.. Cetl jsem neco o boot dvd pomuze mi to ??

potřebuješ Activate .iso, na fóru tady o tom máš spoustu příspěvků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nemáš lepší si přeflashovat xbox ?? Buď si dáš iXtreme 1.6 non-stealth (pokud nehraješ online a chceš aby ti šly i patchované hry), nebo pokud máš Liteon tak iXtreme LT a nemusíš takové věci vůbec použivat a můžeš hrát i online, pokud už ovšem nejsi na blacklistu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tohle jsem taky vedel... ále, strcim activate disk do boxu, ... zacne se mi to prehravat a na obrazovce mam logo xboxu a nejaky instrukce eng, japonsky atd..

vyndam dvd a kdyz tam strcim hru, tak mi stejne najede jako video DVD, tzn, ze je tam jenom PLAY DVD a pak se to chova jako film... s tim activate iso je to dobre?(logo atd)nebo uz tady je chyba...

No , snad to rozjedu teda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

activate iso se vůbec nemusí ani zapínat. Pokud to máš správně vypálené, jen vložíš do xboxu, nezapínáš (popř. zapneš a zobrazí se ti logo xka s tím, že to vypadá jako špatně vypálená hra), počkáš asi 2-4 sekundy, vytáhneš dvdčko, vrazíš do xka vypálenou hru a ta by ti měla najet. Takhle to funguje, pokud máš správně vypálené jak activate iso, tak dvd s hrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle tohoto navodu, delam vse spravne... ale hra nenabehne, stale logo jak na zacatku, mate s tim nekdo zkusenosti? Pod tim jsem nenasel odpoved.Podle me mam fw 1.51 coz je asi starsi nez je potreba predpokladam, mel jsem za to , ze s activate, jde jaka-koli wave ... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mam FW 1.6 , a stahnul sem si na wave 4 ten ActiveISO , vypalil to jako FILE , na dve vrstvy atd.... IMG burn dosel na 100% , a pak jen Finalising... a nic víc, asi hodinu, a furt nic. Tak sem to vyndal , dal do xboxu, nic to nenacetlo, jen Multi Media Disc ... vyndal, dal tam Mass Effect 2 (což je wave4 ) a a nic, nepomohlo to, nevite v cem je chyba ?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu