Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP od MA3X


HAcko

Otázka

zdravim MA3X je nejspíš pryč protože mi neodpovídá , ale k věci :

PSP Fat FW 5.01

když se chci dostat do toho systemového menu tak se mi vypne a nejde zapnout rozsvítí se jenom kontrolka Power , jde zapnout až tak po 15 minutách

Nevím jak mam vložit Hry (v Iso , Cso , Dax ....) pokud vytvořím v psp složku ISo jako to je u jiného PSP tak to nejde :roll: pls Help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim MA3X je nejspíš pryč protože mi neodpovídá , ale k věci :

PSP Fat FW 5.01

když se chci dostat do toho systemového menu tak se mi vypne a nejde zapnout rozsvítí se jenom kontrolka Power , jde zapnout až tak po 15 minutách

Nevím jak mam vložit Hry (v Iso , Cso , Dax ....) pokud vytvořím v psp složku ISo jako to je u jiného PSP tak to nejde :roll: pls Help

systemove menu - myslis XMB?

jak ctu tak mas FW 5.01 takze si PSP nejdriv musis nechat flashnout jinak ti to asi nepujde :roll: (ISO, CSO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to já zase musim pokárat tebe. kdyby sis prvne precetl topic pro začátečníky nenechal by ses nachytat pac bys vedel ze CFW 5.01 neexistuje. aspon o nem teda nevim:D jinak pohledej tady na foru navod na hellcat recovery flasher a psp s flashni, nepotrebujes pandoru jen budes muset udelat update na 5.03 a rozbehat chikHEN 8)

edit: koukni do settings/system settings/system information a opis sem řádek "system software" + ty číla za tim. jen pro jistoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no to já zase musim pokárat tebe. kdyby sis prvne precetl topic pro začátečníky nenechal by ses nachytat pac bys vedel ze CFW 5.01 neexistuje. aspon o nem teda nevim:D jinak pohledej tady na foru navod na hellcat recovery flasher a psp s flashni, nepotrebujes pandoru jen budes muset udelat update na 5.03 a rozbehat chikHEN 8)

edit: koukni do settings/system settings/system information a opis sem řádek "system software" + ty číla za tim. jen pro jistoru :D

Je to PSP FAT, takze staci pandora a MMS a bude mit klid s chickhenem :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to PSP FAT, takze staci pandora a MMS a bude mit klid s chickhenem :roll:

to sice jo ale kdyz by to udelal pres recovery flasher ma to za pul hodiny flashnuty sam doma a nemusi shanet flashera a jezdit za nim nekam do pr.... a navic to ma minimalne o 300 levnejsi omg:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

j esi mas 5.01 tak je blbost chodit za flasherem kdz si to muzes flashnout sam. nic na tom neni a mas to za pul hodiny hotovy a zadarmo:D

tady sem ti sehnal linky na návody. nejdřiv updatni na 5.03 podle tohodle návodu

http://console-forum.net/showthread.php?t=39138

pak rozbehej chickHEN podle tohodle návodu

http://console-forum.net/showthread.php?t=55173

no a pak psp flashni podle tohodle návodu :)

http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu