Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

(installation for the game isn't supported) wtf?


®ED SK!NS

Otázka

Zdravím všechny, mám takový menší problém, který mi ale už dost užírá nervy!:?

Jde o to, že když chci nainstalovat hru na HDD 20 GB (místa je tam dost), tak to prostě nejde vyflusne to na mě hlášku "installation for the game isn't supported", aby jste byli ještě v obraze jde například o hru Colin McRae Dirt 2 (pálenou) pikantní na tom přímo je to, že tu samou hru jsem na ten samý HDD asi před týdnem v pohodě nainstaloval a vše šlapalo, jak má pak jsem jí smáznul a nainstaloval jsem Wolfenstein (pálený), který šel také v pohodě instnout teď ale ani ťuk u každé hry co se pokusím nainstalovat mi to napíše již zmíněnou hlášku!:?

Co to má teda znamenat? Už jsem zkoušel googlit hledat i tady na foru, ale ničeho kloudného co by mi vysvětlilo ten problém jsem se nikde nedočetl, proto uvítám každou pomoc kor jestli s tímhle už má někdo tady nějakou zkušenost?!

Ještě mě napadlo zformátovat HDD jenomže to bych nejspíš přišel o všechny save, témata a vše co tam je ne? Jde ještě o to, že nemám kabel abych popřípadě mohl data zálohovat do PC, nebo to lze udělat nějak jinak? Co má teda dělat? Díky. RED.

Edit:

Ještě chci jenom připomenout to, že jsem zkoušel i několikrát HDD vyndat a zase zacvaknout, jestli náhodou není někde špatný kontak, ale nic prostě nepomáhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak je to v pytli teď jsem zjistil, že mám nejspíš ban, asi kvůli Tekken 6 co jsem testoval, ale byl jsem v tu dobu off-line...

Takže asi proto nejede ten hadr je to možný vůbec? To že Ti znemožní přístup třeba na live beru, ale že Ti omezí třeba další věci je dost krutý na druhou stranu je to určitá daň za něco...

Půjde s tím něco udělat? To je ban asi přímo na konzoli ne na profil pokud se nepletu? Lze to nějak obejít? Existuje nějaký unban, nebo něco podobného?...

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli mas ban tak s tebou soucitim ale k veci unban existuje ale je to slozity potreboval by si ten sata kabel co mas na flashovani mechaniky atd cetl sem o tom a videl na youtubku ale neni to pro nejaky kutily vypada to docela slozite a pak si myslim ze by si musel taky smazat hdd nez by si to xko pustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu