Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna mechaniky a následný Flash


RIPR

Otázka

Na vánoce bych si chtěl koupit Xbox 360 Arcade, ale je mi jasné, že jiný než s Lite-on mechanikou neseženu. Proto se chci zeptat, jestli se dají sehnat jiné originální mechaniky k Xboxu 360 a jestli bych jí zvládl sám vyměnit. Našel jsem jenom dva obchody, které mají originální mechaniky pro Xbox 360. A to jenom Samsungy, ok, je to jednodušší flash než Lite-On, ale nemají je skladem. Dají se sehnat i jinde popřípadě jiné typy? Jak těžké je mechaniku vyměnit, stačí ji pouze vložit?

Původně jsem chtěl udělat flash přímo mechaniky Lite-On, ale je k tomu potřeba nějakej kablík či co (v tom se vůbec nevyznam) kromě SATA kabelu. Vím, že si ho můžu vyrobit sám, ale to bych neriskoval. Dá se to někdo koupit? Slyšel jsem že v Německu přes internet jo, ale já bych to potřeboval tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu