Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spatny udaj o volnem mistu na karte


_John_

Otázka

Cau, mam problem. Mam v PSP 16GB kartu a stava se mi velmi casto, ze kdyz nahraju soubor a pak ho vymazu (film, hru, je to fuk) neobjevi se mi stejne velky udaj o volnem mistu jako predtim. Napriklad vcera jsem mel 1,5 giga, nahral jsem si dva filmy, po kterych jsem mel 360 MB, jeden jsem vymazal a mam 880 MB, kdyz vymazu druhy, budu mit kolem 1,2 GB - kam se ztratilo tech 300 mega??? jednou jsem vymazal hru a kamsi zmizel dokonce 1 GB... zajimave take je, ze kdyz oznacim vsechny soubory a zmerim ve windows jejich velikost, zobrazuje to spravne, kolik soubory zabiraji, ale pokud se podivam na velikost cele jednotky, opet je tam treba o to zminene giga vic... tento problem vyresi maximalne format karty, ale uz me nebavi na kartu nahravat porad vsechno, abych si jen opravil blbej udaj o volnem mistu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A co v tom případě řešíš?

Je to fake karta,bude mít pomalé načítání a nepravdivé údaje o místě a nejde to změnit.

Musíš koupit originál :cry:

pomale nacitani rozhodne nema, je koupena od OMARa tady na foru, nejsou s ni vubec zadne problemy, jen s timhletim udajem o volnem mistu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
snad by tady pomohl format na fat 16. teda nevim esi to na takhle velkejch kartách de ale s mou 4GB fake "sony" to zabralo. sice neudavala spatne volny misto ale priserne pomalu cetla tak sem udelal format na fat16 a jede skoro jako originál :d

jak se pls dela ten format na FAT16?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak se pls dela ten format na FAT16?
start>spustit>cmd a tam napises FORMAT X: /FS:FAT16 misto x dosadis pismeno co mas u karty kdyz otevres tento pocitac

edit: numero precti si hned prvni řádek "Nové karty. NOFAKE Nejsou originál Sony, ale kvalitou zpracování i vzhledem odpovídají" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu