Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP jde zapnout až tak po cca25 minutách ..


HAcko

Otázka

hj , mam problem :

mam PSP Fat s FW 5.03 ,předtim tam byl fw 5.01 , ale i tak to dělalo ....

Kdyš ho zapnu a normal hraju , pak ho vipnu ne do spánku ale uplně tak jde potom zapnout až za cca 25 minut jinak pokud ho chci zapnout dříve (než 25minut) tak svítí jenom zelená Ledka , poopřípadě oranžová pokud je na nabíječce , nereaguje na UMD , protstě se netočí ani nejni slišet že by se neco dělo ... nejde ani vypout - vypne se asi po 1 minutě samo !

ted mi asi budete psát že je Bricknutý , ale to by mi nešlo spustit po těch 25minutách ... :psp: tak pls help , todle mi už leze na nervy

pokud by tomu pomohlo Flash tak to dám lenochodovi on mi to udělá , protože kdysh sem to zkusil s chickhenem lae pak se mi PSP seklo a ende shlus :D usel sem zase čekat 25 minut , pak sem to smazal a jelo to ale furt s tim problemem po vipnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

s tou nabíječkou sem to zkoušel , a nic furt stejný ale hned jak mi zase pude psp tak to pudu vokoučovat ke kámošovi

//tak to nejde ted semto zkoušel a je to stejný jako před tim mno prostě něco jako dočasnej Brick :cry: jako by to PSP nechtělo aby se zapínalo a vypínalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno měl sem to včera rozdělaný , a vyjebla se mi pojistka na podsvícení displeje , tak sem jí zadělal podle návodu cínem , ted to jede v poho (to podsvícení) ale pojistka k veškerýmu proudu v psp by měla bejt v pohode tu sem zkoušel ale furt je to stejný , al eněkde muže bejt špatnej kontakt ale jako nevim kdyš do toho tuknu tak to je bezezměny , takže nevim mno , a tu dobře mířenou mu asi nedám :D ale nechám ho vipnutý , mama mi ho chce dát až v pátek na flesh a pak až na vánoce xD kráva :D tak uvidim mno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu