Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fusa Gamepad vs. Prince of Persia Prodigy


neon4

Otázka

prosim vas, potreboval bych poradit ohledne hrani novyho prince na kompy a jeho ovladanim pres PSP pomoci Fusa. tahle hra v zakladu podporuje jenom X360 Gamepad a zadnej jinej, proto jsem si musel stahnout X360 Gamepad emulator puvodne fungujici jenom pro logitech gamepady, ale po chvili hrani si s tim sem to vymyslel a ta hra mi to sezrala jako X360 gamepad a jde s tim dobre hrat, dokonce i tlacitka fungujou spravne ale pohyb je nastaven na packu, a X360 ma ty packy 2 ale PSP jenom 1 ze jo.... tak tu mam problem ze muzu s postavou normalne pohybovat, skakat, bojovat a vsechno ale pohyb kamery je zaseklej porad v jednom uhlu takze nekdy bezim proste i poslepu, to mi doslo ze ta druha packa pro X360 je na pohyb kamery, ale ja mam proste tu 1 packu :D. tak jestli mate taky naky podobny zkusenosti s timhle, tak prosim poradte jak se to da vymyselt, treba zaseknout tu kameru v jednoum uhlu nad hlavou ty postavy aby se mi furt sama neotacela jak si hra zamane (a ja pak videl hovno s porminutim) nebo neco jinyho jak se to da vyresit. a jestli ste to docetli az sem tak ste borci :psp: tak predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu