Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nespustí se hra


neli13

Otázka

Zdravím. Chtěl bych opět poprosit o radu. Mám vypálené GTA Episodes from Liberty City. Normálně jiný hry jsou, v pohodě. Hodím to do XBOXu a hra se nespustí. Skočí tam obrázek s XBOX 360, jako kdybych přehrával film, ale nejde nic dělat. Nevím, stalo se mi to jednou s origoš hrou, zkusil jsem to u kámoše a šla. Donesl jsem ji poté domu a také mi už šla a jde doteď. Jinak to GTA kámošovi normálně jde. Nevm, kde může bejt chyba. Neporadíte prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Zalezi co mas za verzi ixtreme fw v mechanice .

Pokud to nevis , zeptej se toho co ti to flashnul , u 1.51 by to melo jet ok , u 1.6 musis pred hranim vlozit aktivacni disk , pohledej tu na foru , je to tu vickrat .

Hra ma novou verzi video partition wawe4 , proto ti nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za rady. Mám to z obchodu hrejte.cz, koupený a flashlý. Jenom asi 2 měsíce. Tu verzi nevim, zkusim se zeptat, až v pondělí někdo v tom obchodě bude. Na foru zkusím hledat, i když ani nevím co, no...

Jina kámoš ten XBOXX má flashlej u dlouho, já krátce. Mám novej, jak jsem psal, 2 měsíce a rovnou od nich flashlej.

Jinak moc díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu