Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

5.00 M33 - problém.


Lusette

Otázka

Ahoj,

mám problém se svým PSP2000 - 5.00 M33. Předem se omlouvám všem, které moje téma bude obtěžovat, nicméně já si už nevím rady a pročítat zde cca 105 stránek s otázkami a odpověďmi je celkem zdlouhavé.

K mému problému: Včera jsem měl problém s načtením her (iso). Zkrátka mi to psalo "there are no games". Nejspíše to bylo tím, že jsem psp dlouho nepoužíval a baterie byla vybitá. Takže jsem zformátoval kartu, obnovil nastavení a ještě resetoval flash. Po nakopírování her, zase vše šlo ok. Jenže dnes, když jsem z jedné hry vyskočil a chtěl spustit další už mi to opět nechce ukázat žádné hry. Opět jsem zkoušel restore deafult setting i format flash v recovery menu. Bohužel bez výsledku - "there are no games", ale přitom mi to ukazuje počet zbývajících MB na kartě.

Prosím pomozte.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Hral si hru RockBand Unplugged ? asi hej ..

no musíš si vytvoriť v X/PSP/Game textový súbor ..

Ahoj, ne tuhle hru jsem nehrál, nebo mám možná jiný název. Hry co mám na kartě jsou: (aces of war, Open season, burnout dominator, call of duty roads, Coded soul jap, disney cars, fading shadows, lego indiana jones, metal gear acid, sonik rival, lemings, rocky balboa, samurai wariors, sega rally, tomb radier legend, wall-e)

PS: je možné, že by to dělala nějaká z výše uvedených her?

Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zle som to napísal ..

Hral si nejakú hru , ktorá má tkaú ochranu ..

Ale tak či tak , sformátuj pameťovku , vytvor textový súbor v PSP/Game .. a hry ti mizieť nebudú ;)

Ten textový soubor musí mít nějakou specialni koncovku ? Word pad, MS word, poznámkový blok?

Musí v něm něco být nebo jen prostě vytvořit a nechat ho být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
poznámkový blok ..

a musí byť prázdny .. názov daj hociaký .. napr. psp

Vím že jsem už asi otrvný, ale ještě jeden dotaz - snad poslední -

Složku psp/games tam nemám, mám tam jen savedata.

hry kopíruji do složky iso. Mám tedy ten texták vytvořit v ISO, nebo mám vytvořit novou složku v PSP/Games

Díky :sorry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
naformátuj pamětovku

Ano, po naformátování tam tu složku mám. Nicméně abych ty hry viděl, tak je musím kopírovat do ISO.

Nyní když jsem to zformátoval a nahrál pár her to zase funguje.

Asi bude špatná pamětovka, zkusím koupit novou a otestovat.

Díky Vám všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, po naformátování tam tu složku mám. Nicméně abych ty hry viděl, tak je musím kopírovat do ISO.

Nyní když jsem to zformátoval a nahrál pár her to zase funguje.

Asi bude špatná pamětovka, zkusím koupit novou a otestovat.

Díky Vám všem za pomoc.

Na to tu je tlačítko Thanks ..

btw som ti písal že to naformátuj ..

hry dávaj iba do ISO ! Akurát PSX a homebrew hry dávaj do PSP/Game ..

doporučujem topic pre začiatoćníkov ;)

EDIT : Nemusíš dávať kredity , iba tlačítko Thanks .. ale díky za kredity ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu