Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co to vlastně znamená ?


Cassper

Otázka

Pánové jen mě tak napadlo (a asi to je blbej dotaz :) ), ale co to vlastně znamená to zde často skloňované "nelez s tím na live" ? Samozřejmě se to zde objevuje v souvislosti třeba s novou wave4 ochranou.

Znamená to

a) nehrát takovou hru pod profilem který se přihlašuje k xbox live (xbox live silver)

b) nehrát takovou hru po live proti dalším lidem (xbox live gold)

??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sakra :( ... Jsem doufal, že to případně platí jen pro hraní proti dalším lidem po live. ... Takže takhle to vypadá, že bych si měl na xboxu vytvořil speciální offile profil pro problémový hry ?

A pokud teda budu mít takovejhle offline profil, může být xko připojený k internetu ? Myslím v tom okamžiku kdy na něm bude přihlášen onen rizikový offline profil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A když potom, až budu hrát jinou hru, připojím zase lan, tak nenačte si to ty data na live nějak samo ? Z profilu nebo tak něco ? ... Protože Ty mi radíš používat stejnej profil (tj. XBOX Silver, premanentně připojenej k Live) jenom pro tu dotyčnou hru vytáhnout lan kabel.

Ona alternativa s vytvořením offline profilu by nebyla lepší ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu