Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

gta 4-naročnost na grafiku


Wojtuss

Otázka

cau

nekde jsem cetl, ze je gta 4 narocny na grafiku tak se chci zeptat jestli je to pravda.

dal jsem si xko jakstaks do kupy po rrod, vsechny hry mi jely v poho ale kdyz jsem dal gtacko tak sel vetrak do otacek a po 5 min rrod.

tak se ptam jestli to de do kytek tim ze je to po rrod nebo je to tim ze je gtacko narocny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zkus přemejšlet.Většina lidí hraje GTA 4 na xku,a rrod nemá...čim to bude?Hrou?Těžko,zahoď to a kup si PS3 nebo novej xbox :)

A pravda,GTA asi nebude zrovna málo náročný,ale snad by to to Xko mělo vydržet ne?!

mno o ps3 premeslim jen musim najit sponzora:D (urcite do ni pudu az bude vydanej heavy rain), ale pry u toho zloby mechanika tak nvm, ale bude urcite min poruchovej nez xbox(50% poruchovost je docela maso)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno o ps3 premeslim jen musim najit sponzora:D (urcite do ni pudu az bude vydanej heavy rain), ale pry u toho zloby mechanika tak nvm, ale bude urcite min poruchovej nez xbox(50% poruchovost je docela maso)

zadna 50% poruchovost neni, to bylo jen na uplnem pocatku xboxu 360, tedka budou mit vsechny konzole podobnou poruchovost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja teda nevim mam stare xko (core) edici pro a v pohode, je to snad xko z 2006 jeste...:bash: a parim na tom vse nekdy i 4 hodky denne a v klidku

no ono je to asi kus od kusu koupil jem si ho pred rokem (skoro presne:D)

a dostal jsem rrod , pak jsem ale zjistil ze je taky z roku 2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu