Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na to ?


blod

Otázka

Zdravím.Jsem zde na foru nový,přesto již mám nějaké zkušenosti s pálením her na PC,přesto na xbox jsem z toho hotový.Snad již 2 dny to tady pročítám abych se hloupě neptal,ale budu muset a snad mě zato nebudete kamenovat.Koupil jsem dceři Xbox360 na inzerát,který již obsahuje flash.Původní majitel neví co flash obsahuje.Stáhnul jsem z netu 2 hry na xbox a při tom již zprasil 9 dvd.Postupoval jsem při vypalování podle návodu zde na foru.

.....................................

Soubor jsem projel ""abgx360"".....v logu žádný červený řádek a 3nd wawe region free

ImgBurn nastaven podle fora..........pálení trvalo 1:15 hod

Vloženo do xbox a najela velká obrazovka xbox360 a toď vše.

Zkusil jsem Activate Iso opět to samé

Tak jsem ještě zkusil ppf-o-matic3

Opět abgx360....v logu se pár červených řádků.

Opět vypáleno přes ImgBurn

Opět nic

....................................

Tak se snad najde dobrá duše a poradí co dělám špatně a nebudou mě admin psát,že je tady toho plný forum a hodně založených vláken tohoto typu.Ještě jednou děkuji za dobrý typ jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No je to páleno na Verbatim DVD+R DL.....sice nevím jak zjistím FW mechaniky,ale všiml jsem si že na těch dvd hrách co jsem k tomu dostal je vždy název disku ""xdg2dvd"" a na disku jsou pouze dva soubory....AUDIO_TS a VIDEO_TS.....Jak já vypálim to ISO co jsem stáhnul s internetu,tak na disku jsou již tři soubory a to ....$SystemUpdate , AUDIO_TS , VIDEO_TS.....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No je to páleno na Verbatim DVD+R DL.....sice nevím jak zjistím FW mechaniky,ale všiml jsem si že na těch dvd hrách co jsem k tomu dostal je vždy název disku ""xdg2dvd"" a na disku jsou pouze dva soubory....AUDIO_TS a VIDEO_TS.....Jak já vypálim to ISO co jsem stáhnul s internetu,tak na disku jsou již tři soubory a to ....$SystemUpdate , AUDIO_TS , VIDEO_TS.....?

Čau prosimte muj system na paleni her je takovy ze stahnu hru rozbalim party z toho mi vznikne 2 soubory jeden soubor iso a druhej dvd vypaluju to v clone cd v nicom to neprojizdim jen to patchnu a jede bez problemu vsechny hry zatim

jinac vypaluju na verbatimky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to dnes zvládl díky vašim radám

1...pouze jsem to projel ISO ...ppf-o-matic3 od Josefk

2...vypálil v clone cd 4x rychlostí

3...ejhle už to jede....:)

Tak snad,že to předtím nejelo jsem to neměl projíždět....Abgx360 to jako by tam ještě přidalo na DVD složku SystemUpdate a stou to nechtělo najet.Asi mám starší FW 1.5 co jsem se zde na foru dočetl.OK tak tedy když budu stahovat z internetu hru čeho si mám nejvíc všímat v infu hry ? aby to fungovalo po vypálení.

Stou hrou co si doma vypálím asi nemoji jít na Live nebo ano ?

A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA VAŠE RADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem to dnes zvládl díky vašim radám

1...pouze jsem to projel ISO ...ppf-o-matic3 od Josefk

2...vypálil v clone cd 4x rychlostí

3...ejhle už to jede....:)

Tak snad,že to předtím nejelo jsem to neměl projíždět....Abgx360 to jako by tam ještě přidalo na DVD složku SystemUpdate a stou to nechtělo najet.Asi mám starší FW 1.5 co jsem se zde na foru dočetl.OK tak tedy když budu stahovat z internetu hru čeho si mám nejvíc všímat v infu hry ? aby to fungovalo po vypálení.

Stou hrou co si doma vypálím asi nemoji jít na Live nebo ano ?

A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA VAŠE RADY

hele a jakou hru sis vypalil podle toho bysme mohly zjistit jakej mas fw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu