Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brick ještě není konec...


Stroulger

Otázka

PSP-Devolution - hardwarová změna PSP firmware

USB-JTAG programátor je jiný název pro PSP-Devolution čip, který by se měl konečně objevit na trhu 18.května. Jeho hlavní schopností je přeprogramování NAND flash pamětí, tedy zejména PSP firmware. Mělo by s ním jít provést jakoukoliv změnu firmware a to včetně "odpálených" psp konzolí, které díky chybě při flashování firmware skončily v odpadu. Předpokládaná cena je 75 USD.

citováno z www.prodejher.cz

devolution.jpg

Tak možná není všem "cihlám" ještě odzvoněno, jen těch 75 doláčů je docela nátřesk. Bude mě určitě zajímat, estli bude za čas na youtube nějaký to videjko nebo estli někdo najdete nějaký dobrý info na netu, určitě se podělte.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
len mi povecte ako to tam napajkujete....a este ci sa ten cip da odtial potom zobrat-ten za tych 75 dolacov....ci preprogramujem iba bricknutu flasku...

no pokud je obrazek verohodnej tak to tam musim pripajet a k tomu urcite najdes naky video na youtube a to uz bych radsi nesundaval...

jinak si ale rikam ze radsi investuji prachy do PSP2TV, kdyz uz rozebrat psp a prijit tak o zaruku tak radsi neco co se nemusi pajet...uz vidim jak mi ujede ruka a muzu to rovnou vyhodit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu