Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

X360 Family Code


zlatokop.zas

Recommended Posts

Ahoj lidi potřeboval bych trochu help,koupil jsem xko a když chci zapnout něakou hru která má 4+ tak jí prostě nezapnu někdo přede mnou tam totiž dal family code....Boužel Family code neznám a tak bych potřeboval radu....Jak udělat na xku Tvrdej RESTART ...už jsem zkoušel Intial Setup jenže ten po mě chce abych zrušil Family Settings takže jsem težce v ----- xD nevíte jak teda Tvrdě restartnout xkoo abys si nic nepomatovalo??Díky moc za každou raduu odpovědi tipu jsi v ---- nebo zeptej se prodejce nepotřebuju díky xD:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK thanks jinak zavorka diky nejde to ale volal jsem na MS ze jsem koupil konzoli a co s tim a rekli mi upe stejenj ppostup jako na youtube akorat jinej code v tom settings prej ma kazda 1000 serie bo jak to rikal jinej ten code takze vph díky moc

:) lock a smazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu