Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

abgx je v pořádku hra?


jakubgaluszka

Otázka

flash si teprve nechám udělat ale už teď jsem si stáhl pár her projel jsem je v abgx fifa 10,ufc2009 obe vse zeleny

akorát fifa tam mela to vertification failed to vadi???

a pak SVR10 nevím co to je

60073151.th.png

tak mi prosim poradte :D dostanete thanks jak za tu fifu tak za svr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

umis anglicky pise to akorat ze to presne ten dany release nenaslo v databazi coz znamena ze to tam bude nedali nebo je to nejaky leaked release... pokud chces bejt 100% safe stahni nejaky jiny a to svr to se proste spatne stahlo nejak tj uplne spatne

a vyndej si z popisu tu vetu o tom stahovani xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak stahl jsem si novy Svr a v tom verification je akorat zlute

DMI IS UNVERIFIED

je to v porádku?a jeste chci se zeptat hru nemam vypalovat jak mile je tam nečco cervenyho to da rozum a co tam jeste nesmy byt?dik(chtel bych vedet pri jaky ''Veci'' to nemam vypalovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poradim ti spis jak to delam ja (nekdo ti rekne ze je to zbytecny atd.) Nevypaluju dokud neni vsechno ZELENY nebo dokud je jenom Verification ... protoze to s tou verifikaci je jen ze to nemaji v databazi a nemuze se tak zkontrolovat to iso cele. Takze bud cekam dokud to na abgx360.net nepridaj do te databaze verifikaci a pak to projedu a je to zelene a pokud sem nedockavej tak to smahnu i s tim zlutym. Ale palim jen pokud je tam bud tohle jedine zlute a nebo zelene. Co je cervene je jasne spatne a ostatni zlute veci nejsou taky moc dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu