Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Editace tagu v MP4 videu


kronoss

Otázka

Zdar, chtel sem se zeptat zdali tu nekdo nevi, jestli je mozny (a jak) dodatecne editovat tagy v MP4 videu? Mam dost slusnej soft (Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter) kterej mi dela vsecho jak chci, ale nezapise (ani to nema v nabidce)ty tagy, takze pak v PSPku je video bez jmena coz je na pytel kdyz pak tech videi mam vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle se mi povedlo jen v programu PSP Movie Creator. Kdyz ho spustíš, tak zvol položku Transfer (nebo tak nejak) a objeví se ti dvě okna podobně jako třeba v Total Commander. V levo si otevři složku s filmem v PC a v pravo vyber jednotku s PSP. Dole potom je takový malý okýnko s popisem Title, tak si tam napiš svůj název.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je divný, mě to přejmenovávalo i filmy, co jsem dělal třeba v Clone DVD (to když jsem to tam zapoměl vyplnit). Vlastně já ten program používal jen k přejmenování, protože mi při konvertování házel chybu.

No ale je pravda, že nevím, jestli jsem to zkoušel i v filmů s rozlišením 480x272. Ještě zkus ten soubor pojmenovat jako za starých časů, teda jestli to tak nemáš - buď MAQxxxx.mp4, nebo M4Vxxxx.mp4 (podle kodeku). Je možný, že soubor s obyčejným názvem to nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu