Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dostala jsem BAN. Co můj účet?


kazalite

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Ja jsem dostal banana us vcera ale myslim si ze to bylo za Ghostbusters presne nevim mel vijit dneska v EU v US vysel asi tak pred 3 nebo 2 mesicema nevim presne mam UK ucet tudis si myslim prave kvuli tyhle gamesce ale je mi divny ze davahj banany as tesne pred vydanim driv si toho asi nevsimaj.Ale pokut vim tak kazalite a tudiz i ja se ptam na to ze kdybych se ctel prihlasit stim samym uctem na jiny konzoli jestli bych se vubec pripojil.

tady je dukaz http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32694&r=se o exkluzivite tyhle gamesky takze bacha na to ko mate UK ucet a us ste ji hraly a je jedno ze byla region free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já hrál Cod MW2 singl... a stejně jsem dostal Ban... ani nemám Gold učet jen si stahuju přes net dema... takže to se jako divím:-D:-D mazec mno

Nj a to si jeste pamatuju jak asi pred tydnem jsem rikal ze bych si MW2 rad zahral ale ze se bojim protoze si myslim ze by na to mohli prijit i kdyz budu hrat bez netu.nekdo me presvedcoval ze je to blbost ze nemuzu dostat ban kdyz budu hrat bez net ale nastesti jsem to neudelal do toho 10.11 uz to vydrzim a nikdy nebudu hrat nic pred datem vydani a snad budu v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zajímavé, že většina lidí co má ban tak vidím v profilech COD6 apod :D nevím proč to sice děláte ale to jak si myslíte, že projíždění v abgx vás zachrání...tak jste na omylu..pro vaši zajímavost jsem nikdy nekontroloval ani jednu hru..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak pise Dante, jste magori proste, ze chodite na live pred vydanim, to primo rikate ze chcete ban. Uz to zde bylo napsano tolikrat, ale lidi sou nepoucitelni. Jen to holt nehrajte a nestrkejte do xka pred vydanim a snizite pravdepodobnost banu na minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak pise Dante, jste magori proste, ze chodite na live pred vydanim, to primo rikate ze chcete ban. Uz to zde bylo napsano tolikrat, ale lidi sou nepoucitelni. Jen to holt nehrajte a nestrkejte do xka pred vydanim a snizite pravdepodobnost banu na minimum.

Ban můžeš dostat i když nehraješ před vydáním ... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
gallic určitě ne já hrál Ghostbusters v den vydání v US a jsem prozatím bez banu

Asi mas pravdu ale to ted teda nevim za co toho banana mam COD6 sem nehhral zatim jediny za co bych ho mohl dostat je ze sem na offline profilu spustil pres active iso cars race o rama ale zase se ptam skousel ste se nekdo pripojit na jiny konzoli jen vymenou HDD dostane ta konzole taky banana myslim ze tenhle topic byl zalozen prave touto otazkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prostě nechápu lidi, co vytáhnou net... hrajou CoD 6 (to bych ještě pochopil) ale že potom zase ten net zapojí, a vlastně nejen že se pošle že tu hru hrály, ale taky třeba že udělali achievementy..... todle že jim nedojde... to musí být prostě *o*o*i......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu