Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak už nevím kde dělám chybu... udělal sem všechno tak jak sem měl wavenul jsem hru Deviniti Dragon wave 4 na wave 2 zatím všechno ok...při vypálení v img burnu chyba na 60% nikdy předtm se mi to nestalo.... nechápu čím to je a docela mě to sere z 6ti DVDček 6 zničeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Zkoušel jsem tento program,(Hru COD:MW 2) ale 2x sem zk.rvil DVD. Mam tuším ixtreme 1.5, ale nejsem si jisty. Poprve jsem dal Wave 1 a po vložení do mechaniky se ukazalo pouze Play Disc to same se mi stalo i u Wave 3 .Takze sem to tipnul asi dost blbe a mel jsem to hodit na Wave 2 ? a Jeste se chci zeptat jak poznam ze je .iso soubor v poradku. Je mi jasne ze vlozim .iso do ABGX 360 a dam launch.Ale jakou mam hledat chybovou hlasku nebo jakym zpusobem poznam ze jde o vadny soubor. Děkujii moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Zkoušel jsem tento program,(Hru COD:MW 2) ale 2x sem zk.rvil DVD. Mam tuším ixtreme 1.5, ale nejsem si jisty. Poprve jsem dal Wave 1 a po vložení do mechaniky se ukazalo pouze Play Disc to same se mi stalo i u Wave 3 .Takze sem to tipnul asi dost blbe a mel jsem to hodit na Wave 2 ? a Jeste se chci zeptat jak poznam ze je .iso soubor v poradku. Je mi jasne ze vlozim .iso do ABGX 360 a dam launch.Ale jakou mam hledat chybovou hlasku nebo jakym zpusobem poznam ze jde o vadny soubor. Děkujii moc za rady.

Jj...mám stejnej problem nevím jakou hlášku mám hledat že iso je vadný?

no nevím zda to je vypalovačkou vypaluju si i hry na pc na Dvouvrstvý a to jde v pohodě...takže nechápu....doufám že se m ozve Krystal nebo troy chci ten novej fw....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak jsem to projel 360WavesPatcher dal jsem wave 2... bude to fungovat nebo jsem udělal někde chybu???? můžete to někdo kdo se v tom vyzná zkrontrolovat díky...(proč tam je to červený to tam asi nemá bejt ne?)

2vccmzo.jpg

a když pálím v DVD Decrypteru tak jakej soubor???? .DVD nebo .ISO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já mám z toho celkem rozporuplný pocity. Zkoušel jsem patchnout (mam FW 1.41) na wave2 BF Bad Company 2, Dirt 2, Guitar Hero 5, CoD:MW2, Bioshock 2 a všechny tyto hry vypalit na dvd. V Xku spustím jen BF Bad Company 2 a Dirt 2. Ostatní hry mi to xko nenačte, mám jen možnost Open Tray, tak nevím co jsem udělal špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš mít FW 1.41 , ale jen 1.4 a ten já mám také . Všechny hry , které mají vyšší wave než 2 patchuji tímto prográmkem - je vynikající . Program a tvůj postup je asi správný a nic neděláš špatně . Problém ale bude v tom , že DVD jsou slabě vypálené . Pravděpodobně špatná vypalovačka v PC .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte stáhnout data pro wave 2 http://s1.imgupload.cz/img/261896/m7ONR/V-st-i-ek.PNG. Mimochodem, pokud máte 1.51 nebo 1.6, tak stačí patchovat na wave 3 (wave 2 taky jede nebo na 1.6 ActiveISO) - v tom případě musíte stáhnout data pro wave 3 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám na ten screen , tak nemáš z internetu stáhlé ty patche - proto ti to nefunguje . Musíš dole na té roletce nastavit DOWNLOAD DATA FOR WAVE 2 , kliknout vedle toho na DOWNLOAD a stáhnout si patch na wave 2 do PC ( potom budeš mít to WAVE 2 FILES zaškrtlý ) . Potom ti to bude fungovat .

Tak jsem byl pomalejší - sorry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu