Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Zdarec mam problem se ctenim jakychkoliv DVD v xku po updatu dashboardu na 9199. Flash sem si nechaval delat takze nevim presne kterej mam zas tak moc se v tom neorientuju :D ale vim ze mam LiteOn mechaniku a do toho updatu dashboardu mi slo vsecko a ted at zkusim wave 2 nebo wave 3 patchnuty hry nebo i original DVD at uz hru nebo film nic nejde :(( jediny co jde jsou veci z disku jako dema apod ale hry ne nechapu. Dik za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Zdarec mam problem se ctenim jakychkoliv DVD v xku po updatu dashboardu na 9199. Flash sem si nechaval delat takze nevim presne kterej mam zas tak moc se v tom neorientuju :D ale vim ze mam LiteOn mechaniku a do toho updatu dashboardu mi slo vsecko a ted at zkusim wave 2 nebo wave 3 patchnuty hry nebo i original DVD at uz hru nebo film nic nejde :(( jediny co jde jsou veci z disku jako dema apod ale hry ne nechapu. Dik za kazdou radu

Zkus aktualizovat na tohle http://console-forum.net/tema/101996-dashboard-2-0-12416-0-beta ale pochybuju, že to pomůže. Nejspíš s tim NXE nemá nic společnýho ... doporčuju nechat vyčistit a seřídit mechaniku.

Zkousel jsem si vypalit starsi hru z dvd do pc jako img a znova vypalit.. to mi slo, problem bude jinde.. co treba pri patchovani? jde wave 6 na wave 2?

Co vypaluješ? DVD nebo ISO? Vlož to vypálený DVD do PC, zapni ABGX, u input vyber burned DVD, spust kontrolu a postni screen. Wave 6 se na wave 2 patchovat dá. Jiný hry fungujou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus aktualizovat na tohle http://console-forum.net/tema/101996-dashboard-2-0-12416-0-beta ale pochybuju' date=' že to pomůže. Nejspíš s tim NXE nemá nic společnýho ... doporčuju nechat vyčistit a seřídit mechaniku.

Co vypaluješ? DVD nebo ISO? Vlož to vypálený DVD do PC, zapni ABGX, u input vyber burned DVD, spust kontrolu a postni screen. Wave 6 se na wave 2 patchovat dá. Jiný hry fungujou?[/quote']

Vypaluju .dvd, jiny hry fungujou.. co jsem vypaloval predtim, to byly wave 4.. ted zadnou wave 6 nemuzu rozjet, vzdy prepatchuju v 360WavesPatcher

EDIT: Zajimavy :D asi pul hodiny jsem tam mel activate.iso dvd ktery mi taky ukazovalo at disk strcim do xbox 360 konzole.. zkusil jsem tu vypalenou hru a najednou jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jestli tomu rozumím, vezmu iso Tekkena (wave4) těpnu ho na wave2 a fičím bez aktivačního isa... mam flash 1.6... v poslední době úspěšnost 50% s vypalováním - nečitelné dvd apod... a to smažím na verbatimky, docel mě to štve - můžete mě odkázat na nějaký flame kde se řeší instalace her na HDD? asi ho koupím a zbavím se těch dvdcek :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupě HDD a instalace her na něj neznamená, že nebudeš potřebovat vypálené DVD (byť jinak je to dobrá koupě, méně se opotřebovává mechanika a hraní je tišší). To bys musel mít JTAGovanou konzoli a ta se blbě dnes shání. Spíš bych ti doporučil výměnu palírny, to, co popisuješ, jsou typické příznaky jejího stárnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozor ! Jestli máš FW 1.6 , tak ti patchnutá hra z wave 4,5 a 6 na wave 2 nepojede ! Musíš patchovat na wave 3 .

Jestli jak píšeš je úspěšnost vypalování jen 50 % na VERBATIM ,tak opravdu bude lepší koupit novou vypalovačku.Potom můžeš vypalovat i na levnější media bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, já svýmu xboxu celkem vubec nerozumim :D ale vim že mám firmware 1.6, stáhl sem si pesko 11 a nechci to spuštět přes activate.iso tak se chci zeptat .. Mám to převést na 3rd wave ? ( pes2011 je 6th wave ) Přes ten program 360WavesPatcher ? nebo i záleží na typu mechaniky nebo tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně to patchuj na wave 3 programem 360WavesPatcher . Potom už nekontrolovat programem ABGX a rovnou vypálit . Na typu mechaniky nezáleží .

To má nějaký vliv? Zrovna jsem to totiž zkoušel po patchnutí projet ABGXem a hlásilo mi to tam dost chyb ohledně Wave. Říkáš, že i přesto to je v pohode?

S tím, že mám pravděpodobně FW 1.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč ti to fungovalo . Jde to kontrolovat a ABGX to neopraví jen když je nastavený autofix na level 0 . Jinak to po patchnutí na wave 2 a následnou kontrolou ABGX s fixnutím nefunguje !!! Leda že by záleželo také na FW flashe . Mám to vyzkoušené a také jsem se s tím setkal už v několika případech . A také nevím proč to po patchnutí kontrolovat , když to stejně bude v červené . Stačí přece kontrola po rozbalení winrarem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu