Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo Paří WoW na offiku?


ruleZz

Recommended Posts

nemám rád tyhle kecy kdy jeden něco řekne a ostaní hned jo jo to je pravda...raidy jsou pořád stejný, to že classy jsou ted takový pořád přebalancovaný je jiná věc...žádný že neví co by tam dali..je toho právě že hodně co by tam mohli dát. v příběhu warcraft je takovejch věcí co by tam mohli dát...k těm raidům..vemte si to takhle..každej vzpomíná na classic wow vanilla jak to bylo super a že to chtěli nechat bejt..ale je to mmorpg. to se musí vyvíjet...

s tim souvisí i radování...dřív se jen 40 vyvolenejch dostalo do raidu, taktiky se nikde nijak nesdělovaly, byl to vnitřní záležitosti..dnes už znáš předem díky test realmu do čeho deš a seš připravenej a máš šanci udělat mín chyb. wow jako takový zůstává stejný, jen komunikace se rozšířila..

ale ano je pravda, že nechápu důvod proč sundali veškerý questy na formy pro druidy, snad i pro locky, pro paladiny na mounty, proč už nedělaj klasický obtížný serie q k odemčení raidu/dungu. ty byly super...odpověd je ale jednoduchá. čím víc hráčů se tam podívá, tím víc jich zůstane wow hrát dál. když někdo uvízne na HC dungech tak ho to přestane bavit když nebude moct najít group na super těžkej chain na preq do dungu. I kdyby tam dali třeba 3. Naxxramas stejnej jak předchozí jen lepší itemy tak stejně tam přes sebevětší kevy každej pude a užije si ho.. já si wow užívám a nějak neřešim tyhle věci. přeci jen..je to JEN hra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to ted hraju je to zabava nejsem nic extra nemam ani 80 ale jinak je to docela dobry =) mam tam kamarady jo a jeste ted ti 60% mounti od lvl 20 to mne trochu nastvalo a ty 100% od 40 protoze jako ty lvl 60 si museli setrit strasne moc a ted na toho 100% mounta staci jen asi 40 goldu a na toho 60% asi jen 5goldu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.Ja si nemyslim ze jde WOW do predele.Prave naopak.Hraje ho cimdal vice lidi.Kazdy z jedincu ma ale jiny zámer.Kazdemu WOW nabizí neco jineho.-Wow mnoha lidem nabízí obrovské komunikativní moznosti,potřeby za účelem tyto potreby dale rozvíjet aniz by si to mnozi z jedincu uvedomovaly.Wow nabizi velky svet ve kterem zapomeneme cim v osobnim zivote jsme,uplne se stratíme.Vyprázdníme ze sebe kazdodenní nashromaždené pocity potřebou si zahrat,si povidat,seznamit se...

No mohl bych kecat a kecat.Za tech asi 4 let uz jsem prosel mnoha uskalími co mi vývojári postavily do cesty.Servery,malé slabé i velké a silné Guildy.Mnoho Guild jsem vytvoril,mnoho jsem jich sjednotil za ucelem síly.-Byl to vazne neuveritelny pocit,mít v ruce tu moc(i kdyz v podstate pomyslnou)kdy mávnutim ruky ustanovit vyhlášky pro celý můj regiment,nebo co koli zakázat.Plánovat bořit a nicit,ale i stavět a polemizovat co je vhodné či nevhodne pro náš záměr a ve prospěch funkčnosti Guild.Ted nemluvim o jedne,ted mluvim o celych 3 Guildach s každou o 80-120 cleny s mnoha zástupci a kazdy znich zasával jiný názor...No ze me teklo jak z vola lol.Ta zodpovednost neudelat spatne rozhodnuti me pak prinutila ke kapitlaci.Opět jsem byl tím malým a bezvýznamným tajtrlíkem v tak velkém a mohutném světě plném intrik a nástrah.--No mnoho mi toho Wowko nabídlo,nemohl bych si prece v reálu dovolit velet naší armádě:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu