Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mám to koupit?


moosi1

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Dyt tam podtim je ze prodavaj s fw 1.5 coz je dost dobre .. sice vyssi cena ale 1.5 je 1.5 ale musis az zacatkem cervna ... :D

Me by zajimalo jestli to downgradujou primo ty z prodejher nebo uz v japosnku protoze originalne tam 1.50 ka nebude :) by byl dobrej job kazdej den downgradovat PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak na prodejher jsem si koupil PSP s fm 1.5,vše ok,akorát jsem chtěl vrátit fake memory kartu a od té doby mi neodpovídají na maily a mám zablokován přístup k jejim stránkám,takže je tady rizoko,že když bude nějaký problém,tak se na Vás vyse..,řeším to tady na foru,pak je tady ještě problém se zárukou,je to japonská verze a někdo říká,že reklamace jedině u eshopu (ale jak když se s Vámi vůbec nebaví) a jiný zas,že záruka by měla platit u SONY,tak nevím.zatím to funguje i ta memory karta po naformátování na FAT16,tak doufám že to bude ok,protože nevím jak bych to řešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.prodejher.cz/index.php?exe=hledej&hledej_kde=2&hledej=standard+silver

Zdravim chtěl bych si na týhle stránce koupit to psp za 4888 nevíte někdo jakej tam může bejt firmware?

pockej , kdyz kupujes zbozi v e-shopu tak do 14ti dnu ho muzes vratit ne ?

*1* Jo o tom PSPčku taky uvažuju (docela dlouho už tyo, pořád mi ale něco chybí...$$), tedy o tom za 5500,-. GTA se mi shánět nechce a 1.50 je jistota, máte jiný nápad?

*2* To je sice pravda, ale v řádu mají napsáno, že musí být v originál balení neotevřeno atd atd -> citace "Zboží můžete bez uvedení důvodů vrátit do 14 dnů od převzetí a my vám pošleme zpět peníze. Zboží musí být v původním obalu, neporušené a nerozbalené (bez známek používání či opotřebení)!"

Tak záleží na tom jak jsou tolerantní, když už jim to tam dojde, nevím no :roll: ...

:arrow: rozhodnutí je asi na každém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

z toho shopu nic nekupovat so to smejdi ja si u nic koupil psp a bylo bez zaruky a prej ze za to nemuzou a karty maj jen fake tak taky nekupovat Navod pro kupce

1/Bezte na www.soan.cz kupte psp

2/ napiste sms plackovi a kupte kartu

3/vyzvednete obe zasilky

4/zapnete psp

5/zkontrolujte fw

6/DG a pak CFW

7/stahnete hry od brenta z topicu Rapidshare je nam fuk

8/enjoy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
z toho shopu nic nekupovat so to smejdi ja si u nic koupil psp a bylo bez zaruky a prej ze za to nemuzou a karty maj jen fake tak taky nekupovat Navod pro kupce

1/Bezte na www.soan.cz kupte psp

2/ napiste sms plackovi a kupte kartu

3/vyzvednete obe zasilky

4/zapnete psp

5/zkontrolujte fw

6/DG a pak CFW

7/stahnete hry od brenta z topicu Rapidshare je nam fuk

8/enjoy :D

Presne jsou to hajzlove zaruka NENI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu