Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Quicksilver

Otázka

Cau!

Mam v planu si k Xboxu poridit disk.Vim,ze uz je venku FW k mechanice co s toho udela 250 GB.Osobne by jsem o to mel zajem.Nasel jsem si na netu tento disk.

http://www.vmshop.cz/index.php?search_string=WD+Scorpio+3200BEVT++320GB+HDD+2.5%27%27%2C+Serial+ATA%2F300%2C+5400+RPM%2C+8MB+cache&limit=0&sf=1&parent_id=0

Pujde to flashnout a zaroven pouzit v konzoli ? Pokud uz to tak nekdo ma.Simnul jsem si,ze mate uz nekdo v profilu : 250 GB disk.Je me jasne,ze disk ma 320GB do budoucna treba 320GB verze bude a cenove to tam je jen rozdilem par kc.Dale,aby slo na 100% upravovat obsah disku,protoze 60GB verze me jak si nejde v programu vkladat do slozky - Partition 3.Coz nechapu proc tomu neslo.

Dale me napadlo,ze by se tak dalo do Xboxu kladat i demicka her.Tak me ani to,ze nejsem na Live netrapi.Jen,kdyby existovala stranka kde stahovat casem i dema Arcade her.Kazdopadne me tedkom zajima ten Disk a jakou verzi si k tomu poridit.Mohl by k tomu i nekdo udelat navod pro ostatni.( Kde koupit,za kolik a jakou verzi,co a jak udelat,aby to slo). Takzvane navod pro lamy.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Reflash :

Use this with HDDHackr 1.22 to hack a 2.5” 250gig SATA drive to work in the Xbox 360.

Works with the following Western Digital Drives:

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS (7000 otacek)

- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT (5000 otacek)

- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT

- WD VelociRaptor Series

Jakou verzi koupit do Xboxu ??????????????????? Jde me o to,jestli 5000otackovy disk je dostacujici ,jaky je vlastne v Xboxu ? Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nasel jsem po netu navod jak hacknout HDD.Skoda,ze tady na foru o tom neni ani navod.Dobra tak tedy verzi 7000 vejde se do krabice 60 GB verze ? (vymena kus za kus) I kdyz proc by potom nekdo delal navod :))

http://digiex.net/consoles-homebrew/2713-xbox-360-250gb-hard-drive-security-sector-download-hddss-bin-hddss_250gb-bin.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky za informace jen nechapu proc 5200otackova verze stoji 900-1000 kc a 7200otackova 1500 kc to je kurna o 500 drazsi :_(

Zas ,ale jestli to bude fungovat v naproste v pohode(rychlejsi instalace na disk ,cteni her) Tak se to vyplati.Tak budu o tom premyslet.

Vzal by jsem tento :

http://www.vmshop.cz/index.php?search_string=WD+SCORPIO+BLACK+WD3200BEKT+320GB+SATA%2F300+7200+RPM+16MB+cache%2C+2.5%22+&limit=0&sf=1&parent_id=0

Myslim si,ze kdyz tam nahraju soubor 250.GB tak se to bude stejne chovat,jako 250tka ne ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na 100% to pojede podle toho hacku patri tento disk mezi podporovane disky.Jinak to bude celkem zajimavy,protoze normal disk ma 5200otacek na 8 mega pameti.Tenhle bude o neco rychlejsi.Mohli by se hry lepe nahravat i instalovat.Za ty prachy co by clovek uz nechtel !!! :)

Udelam doma male stehovani HDD.Z Notebooku vykostim 320GB vymenim za 60Gb (Doufam,ze pujde s formatovat 60GB z Xka) 320GB dam do externiho pozdra po 500GB.HDD 500GB disk dam do novejsiho externiho pouzdra s Esata+Usb a.250GB disk pouziju zatim k stehovani dat mezi notasem.250GB disk dam pekne do Xboku.(S veskerou upravou podle navodu).Tak se optam zachranil by jsem data z 60GB disku?V PC se me to prave,ze nezobrazovalo a nemohl jsem se dostat do partition 3.Ty arcadovky me serou sice jsou to demicka,ale i tak.Nedaji se nejde na netu stahnout ??? :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prave ze jsem tenhle program pouzil a nemohl jsem se dostat do te partition 3.Mozna ze ta podpora 60GB disku tam neni.

Treba u tohodle navodu :

Vse je u toho i ten program + jake disky hack podporuje atd.(Ja mam WD2500BEKT) Takze WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT.Asi o ty data proste prijdu.Hold se stim smirim,pac 250GB me to vynahradi a nebudu muset porad hry mazat.Jen by me zajimalo kde se daji stahovat arkady a nejlepe pres rapidshare.com .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu