Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gran Turismo mobile - nejde


NiSilver

Otázka

Zdravím ;)

Tak mám menší problém: Mám 5.50 Gen B, chci si zahrát Gran turismo ale naskočí mi hláška: 80020148 (což bych měl udělat jednu z těchto možností: Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)). Překvapuje mě ale že už sem to na svým PSP hrál, jen sem to odstranil (možná formátoval kartu) a pak si to tam za čas hodím a nejede to... Ostatní hry mi jedou bez problému...

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Updatni na 5.50 GEN-D2 http://console-forum.net/showthread.php?t=67953

A pak nastav ve VHS menu u UMD ISO MODE SONY NP9660 nebo M33 ... do VSH menu se dostaneš, když zmáčkneš SELECT :)

//EDIT: Nejdřív můžeš zkusit ten driver a až potom update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím ;)

Tak mám menší problém: Mám 5.50 Gen B, chci si zahrát Gran turismo ale naskočí mi hláška: 80020148 (což bych měl udělat jednu z těchto možností: Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)). Překvapuje mě ale že už sem to na svým PSP hrál, jen sem to odstranil (možná formátoval kartu) a pak si to tam za čas hodím a nejede to... Ostatní hry mi jedou bez problému...

Díky ;)

Na 5.50 Gen B musíš mít patchnutou verzi. Bud tam hod 5.50 Gen D a nebo patchni hru a nebo stáhni patchnutou verzi. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S tím patchnutím bych to chápal, ale jde o to že přesně ten soubor jsem tam měl cca před 14 dny a jelo mi to...Nestahoval sem ho znova, byl na externim hardu, a z neho sel rovnou do psp, na kterym byl furt ten samej soft...

a nezasahuje ti do toho nejakej plugin? treba na cheaty.. zkus je vsechny vypnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu