Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360:Ohledně Mod Chipu


zlatokop.zas

Otázka

Hojec lidi takže když byl tedka ten BAN WAVE tak bych potřeboval pár rad:

1)Takže slyšel jsem že s Chipem v Xku je minimální ne-li nulová možnost banu,je to pravda?

2)Jakej chip doporučujete?

3)Je tu někdo z ČR kdo by mi to byl ochotný za něaký poplatek namontovat??

Dííík neěaké credits za rayd jsou jasné + THX:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

taky bych byl rad kdyby se v CR zacal aresit otazka modchipu, ale to je u nas nedostatkove zbozi (nejspis)

ja mam starou konzolu bez hdmi, to by slo odbanovat prece, jen najit nekoho sikovneho :D

a co sem slysel ja tak prej pri chipu ban nehrozi vubec zadnej oproti flashi, ale mozna se mylim

btw nasel sem nejaky modchipy na xka, ps2 atd. na Kanadsky strance, a byly tam ty chipy ruzny od 30$ do 60$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě mno ja taky slyšel že šance na BAn s chipem je nulová ale nejem si jistý...Jinak ten chip se dá určitě poslat Do ČR si myslim že problém nebude sice bude vysoký poštovný ale pravě už nemusíš nikdy update atd ....Jinak ona de odbanovat konzole?? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neviem, co mate za problem. Ked chcete hrat po Live, tak si neflashujte konzoly a pekne kupujte orig. Alebo potom nemajte nakakane. Mozeme byt radi, ze sa aspon jedna HD konzola da hrat s hrami za par drobnych...staci hrat offline.

me nejde o hrani, konzoli sem dostal zabanovanou, a jde mi napriklad o marketplace atd.

btw. pennywise kde si sehnal chip? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Konzoli lze odbanovat , ale pouze prvni verzi xenon bez hdmi .

Prehraje se pomoci tohoto cipu eeprom konzole... Konzole se pak tvari jako nova .

Videl jsem na youtube i to ze typek pouzival flash pamet cipu jako na jeden system (dashboard) Na tom hral palenky a druha klasicka pamet byla na origa . Mohl si mezi tim prepinat prepinacem . Je to vlastne jako by mel dve konzole s tim ze si ji mohl kdykoliv odbanovat. Je v tom ale hacek , novy dash NXE tohle zablokoval , slo to jen u toho staryho :)

Avsak neni problem si nahrat novy dash na flash cipu a stary pouzivat v konzoli :)

Sikovna vec , ale kdo vam tohle v CR udela fakt nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu