Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyskakuje memory stick


romeno

Otázka

  • Moderators

Cau bratr si chtel koupit nove psp , shodou okolnosti delam v jednom obchode kde ho prodavame , tak jsem ho skousel atd. a zjistil jsem ze v nem nechce drzet muj memory stick 2gb FaKE , ale v mem psp funguje perfektne ... Zkousel jsem do nej dat 32 mb origo a ten tam jde bez problemu.

Mel nekdo z vas podobny problem ? Pripadne rady uvitam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau bratr si chtel koupit nove psp , shodou okolnosti delam v jednom obchode kde ho prodavame , tak jsem ho skousel atd. a zjistil jsem ze v nem nechce drzet muj memory stick 2gb FaKE , ale v mem psp funguje perfektne ... Zkousel jsem do nej dat 32 mb origo a ten tam jde bez problemu.

Mel nekdo z vas podobny problem ? Pripadne rady uvitam :-)

cus.....hele karticky Memory Stick Duo sami o sobe sou vsechny identicke (pokud ja vim) a lisi se pouze velikosti takze je jedno jestli mas karticku se 32mb ci fake se 2gb protoze rozmerove sou stejne....z toho vyplyva bud ze tu karticku si tam strkal obracene, cemuz neverim a nebo mas ponicenou sponu (nebo jak se to jmenuje) ktera ti tu karticku ma drzet.....ja bych tam vyzkousel pro jistotu nekolik ruznej karticek a staci aby to jeste jednu nevzalo a dej to na reklamaci kde bys mel dostat nove.......jinak mi to prijde jako nesmysl aby ti to nakou vzalo a nakou vyhazovalo.....nevim jestli sem ti pomohl ale aspon mas nakou odpoved...

kdybys byl v UK tak to mas jednoduchy - viz. muj posledni prispevek v tomhle tematu http://console-forum.net/showthread.php?t=6927&page=3

tak sem prozkoumal 3 karticky co mam a vsechny sou ve vsem stejne krom jakehosi neuplneho kolecka na spodni strane kde kazda karticka to skoro kolecko ma jinak velike.....rozhodne mi ale vsechny moje PSP vezme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vyreseno , vymenil sem ho za jine :-)

Jo dneska sem si objednal tuhle kartu do sveho psp , myslite ze je v pohode ?

http://www.aukro.cz/item196102802_memory_stick_pro_duo_4gb_jen_za_1290_kc.html

no kazdej ti muze rict cokoliv.....100% jistotu budes mit az si ji projedes testem na rychlost cteni a zapisu.....jestli mas zapis okolo 2-3 MB/s tak je to FAKE...melo by to byt alespon dvakrat tolik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu