Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zjistit v jakym rozlišení jede hra???


budulinek

Otázka

Mam dotaz koupil sem si tuhle telku http://www.panashop.cz/panasonic-plazmovy-televizor-tx-p42u10e/detail-86-888.html a po připijení xka mi příde kvalita her stejná jako na starý crt televizi na který sem jel do ted.Zkoušel sem Fable 2 a žádnou změnu sem nepozoroval,Risen vypadá snad ještě hůř než na starý televizi.Když xko zapnu napíše to že rozlišení je 1080p.Musí se ještě něco nastavit aby hry běželi ve višim rozlišení nebo si to udělá samo?Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak já mam taky plazmu a ikdyž neni full hd a nepoužívam hdmi ale ten komponentní kvůli optickýmu výstupu a obraz je uplně v pohodě na 1080i oproti obyč crt tv

Tak to mi vysvětlete proč mě to nejde.Ještě mě napadlo nemuže to dělat to že mam připojeno přez hdmi a pak ještě zvuk vyvedenej tou přípojkou vedle přez kterou to bylo dřív připojený do skartu?Ale to je asi blbost co?Kdybych to tak neměl tak mi nejde zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozdil nepoznas okem kvalita je lepsi urcite v kontrastu urcite taky najeka ty rozdily jsou a tak dale sam osobne vlastnim lcd tv 1080p i monitor a hraju pres hdmi kabel zalezi taky na hre treba gta 4 ma jen 720p ale fable 2 by melo mit 1080p

ale rozdil trochu poznat de nech to jak to je jak ja jsem mel na crt xbox a pan sem presel na lcd sem nevidel zmenu az sem se zameril na detajli tak sem ji videl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rozdil nepoznas okem kvalita je lepsi urcite v kontrastu urcite taky najeka ty rozdily jsou a tak dale sam osobne vlastnim lcd tv 1080p i monitor a hraju pres hdmi kabel zalezi taky na hre treba gta 4 ma jen 720p ale fable 2 by melo mit 1080p

ale rozdil trochu poznat de nech to jak to je jak ja jsem mel na crt xbox a pan sem presel na lcd sem nevidel zmenu az sem se zameril na detajli tak sem ji videl

No ale když třeba zrovna u Fable 2 porovnam grafiku jakou izerujou v recenzích na obrázcích z hry tak u mě to ani zdaleka nevypadá tak jako na nich.Vypadá to opravdu tak jako kdyby se malý rozlišení akorát roztáhlo na celou plochu TV.A u hry Risen se kvylita zase naopak stopro zhoršila.Všechno kolem je kostrbatý a okolí vypadá jak kulisa nakreslená na papír a ještě 2D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus místo HDMI kabelu propojit xbox s TV pomocí 5ti cinchů, už v dashboardu poznáš, jestli je obraz dobrej nebo ne. Přišel sem nedávno ke známýmu, měl FullHD telku a xbox připojenej přes 3 cinche :D Když sem mu to zapl přes HDMI, tak mu fakt spadla čelist :D Zkus to teda propojit přes 5 cinchů, klidně i přes 3 a potom přes HDMI. 3 cinche = šílenej obraz, 5cinchů dobrej obraz, HDMI dobrej obraz (ne-li nejlepší :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tu mate skutocne rozlisenia niektorych hier:

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

P.S. s tymi Hz-ami si nieco skusal?

To Risen je tak na hov.o urobene pre X360, tak sa necuduj, ze to nevypada dobre. Vyskusaj aj ine hry a nielen RPG!!!

Jak myslíš tohle s tymi Hz-ami si nieco skusal? ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu