Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový xbox bez banu?


xxx

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
xxx:jako jestli myslíš,že pojedeš origo,tak ban na xlive nedostaneš

jo a nevíte někdo,když mám harddisk ze zabanovanýho xka a dám ho na novou neflashlou konzoli jestli mi nic nehrozí?

Tak to je opravdu pekna blbost.. Znam osobne dva lidi, kteri maj Neflashnutej Xbox a banan dostali.. Oba uz volali na Microsoft, kde jim bylo řečeno, že je služba Live v naší zemi nedostupná a tudíž s tím nemohou nic udělat.. Lidi, už to proboha pochopte.. V americe možná šlo a Flashe, tady u nás to bude o něčem jiném.. Jsou tu lidé kteří mají flash a hrály cod6 od prvního jsou stále na Live a lidé kteří naopak mají vše origo a do konzole nikdy nezasáhli dostávají banány.. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lojzik:ale v česku nedostaneš ban za to že jsi v nepodporovaný zemi,microsoft dal ban omylem,ale schovává se za podporu,proč by asi dávali ban lidem kteří nemaj flash?aby přišli o peníze za gold a ms pointy?a lidi který hráli cod mw 2 dřív a ještě k tomu maji flash,tak už online nejsou,tomu nevěřim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No můj kámoš hraje noví cod s flashnem a online pořád a ban nedostal. já ho dostal včera a to jsem to ani nehrál. To s banováním lidí z čech co nemaj flash si myslim že je asi vopravdu omyl kdyby jeli i po češích jako že nemáme podporu tak nesmíme na live vůbec tak by pro ně neměl bejt problém bannout všechny v republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No můj kámoš hraje noví cod s flashnem a online pořád a ban nedostal. já ho dostal včera a to jsem to ani nehrál. To s banováním lidí z čech co nemaj flash si myslim že je asi vopravdu omyl kdyby jeli i po češích jako že nemáme podporu tak nesmíme na live vůbec tak by pro ně neměl bejt problém bannout všechny v republice.

Microsoft nebanuje uživatele z ČR (pokud neni flash), pokud ano, stačí si zažádat o unban a ten byl vždy udělen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu