Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pandora baterie - pouze bliká ledka


guest

Otázka

zdravím,

nikde jsem nenašel odpověď, tak se ptám, kdysi dávno jsem si koupil pandoru, poté flashnul psp, vše proběhlo v pořádku. nyní však nastal problém, kdy si kolega (asi) omylem nainstaloval nejnovší ocif. firmware. chtěl jsem mu psp flashnout, magic memory stick jsem vytvořil, avšak nastal problém s pandorou. vložím kartu do psp, poté vložím pandoru a nestane se nic. když zapojím psp s pandorou do ac adaptéru, tak pouze červeně bliká ledka baterky a neděje se nic. jediné co mě napadlo, že by pandora byla úplně vyšťavená, ale i po nějaké době, co nechám psp s pandorou v ac adaptéru se nic neděje a ledka pouze bliká.

děkuji za jakékoli rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravím,

nikde jsem nenašel odpověď, tak se ptám, kdysi dávno jsem si koupil pandoru, poté flashnul psp, vše proběhlo v pořádku. nyní však nastal problém, kdy si kolega (asi) omylem nainstaloval nejnovší ocif. firmware. chtěl jsem mu psp flashnout, magic memory stick jsem vytvořil, avšak nastal problém s pandorou. vložím kartu do psp, poté vložím pandoru a nestane se nic. když zapojím psp s pandorou do ac adaptéru, tak pouze červeně bliká ledka baterky a neděje se nic. jediné co mě napadlo, že by pandora byla úplně vyšťavená, ale i po nějaké době, co nechám psp s pandorou v ac adaptéru se nic neděje a ledka pouze bliká.

děkuji za jakékoli rady.

Pokud má nejnovější OFW, tak má smůlu, přes pandoru jde flashnout jen FW pod 4.01 a pak jde Gen jen s FW 5.03 ..

Ale jde o to, co měl přesně za OFW předtím - od koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2MicHi: jsám jsem mu to po koupi (asi před rokem a půl) flashoval, původně tam byl nějaký 4.xx.

ale mě spíše zajímá, co je to s tou pandorou, že jen bliká!

2Dutch: ano. dokonce ten kolega má taky pandoru (kupovali jsme to ze stejného obchodu) a ta taky po koupi fungovala a teď jen bliká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu