Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Převaděč textů na Pdf


Ďáblův Žoldák 666

Otázka

Znáte nějakej dobrej free program na převádění textů na Pdf?Pls:? Kdyby byl náhodou nějakej v Čj bylo byto ještě lepší:) Podotýkám program:!: ne nějaký ty int.stránky jak se na nich může taky převádět.Předem dík:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

myslim ze na tak trivialni veci jako open, select atd nepotrebujes cestinu.. :D

eBookr

edit : asi to nejak nechapu, je to v PSP sekci a chces prevadet text na pdf? To chces delat primo v PSP? Pokud ne tak je to ve spatne kategorii a patri to do PC. Takovych programu je spousta. Staci napsat na stahuj.cz treba PDF creator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Znáte nějakej dobrej free program na převádění textů na Pdf?Pls:? Kdyby byl náhodou nějakej v Čj bylo byto ještě lepší:) Podotýkám program:!: ne nějaký ty int.stránky jak se na nich může taky převádět.Předem dík:)

FinePrint PDF Factory Pro viz. http://www.mokry.cz/fineprint/

je v češtině a umí češtinu, znám jej už léta, je skvělej!

akorát jsem nepochopil ty myslíš jako aplikaci pro PSP??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Šlo mi čiště jen o program co mi ty texty převede,žadnej program do psp,o stahuj samozřejmě vím,ale tam toho je hafec a já chtěl slyšet tipy na dobrý a odskoušený programy:) a zato že sem to téma založil v psp se omlouvám:ziped::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu