Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hitachi FW 1.4 a Wave 4 hry


TheChoosenOne13

Otázka

Pls help, mám problém s hrou Assassins Creed 2, už jsem to zkoušel dvakrát vypálit, zkoušel jsem to opatchovat dvěma různejma prográmkama a pořád mě to nejde(dám to do xboxu, napíše to reading a nic), akorát jsem zmařil dvě DVDčka. Mám teď doma poslední DVDo, potřebuju si to co nejdřív zapařit. Mám Hitachi FW 1.4, takže jsem to patchoval na wave2, dělám to správně? Kdo mě to pomůže rozchodit, dám mu všechny moje credits!

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

já nechci a ani nepotřebuji credity. Já mám taky FW 1.4. hraju Assassin 2 i Modern Warfare 2. Já to dělám takhle.

VŮBEC nepoužiju abgx.

Patchnu hru patchem "ppf-o-matic3"

Pak to projedu přes xdvdmulleter a zjistím, že chybí fajfa u Video Data Present.

Dole kliknu na video a na insert video. Ono to tam nějak to video přidá a já to vypálím. Nevím jak se to chová na Live, tam já nechodím a nehraju, protože když to pak projedeš přes Abgx, tam tam je fůra věcí červeně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já když kliknu dole na tu záložku "Video" a dám "insert video", tak mi vyskočí tahle hláška "Attempt to insert correct video file based on SS details?". Dám ano. Pak proběhne "saving video to disc". Pak vyskočí "Video inserted successfully", dám ok a hotovo...xdvdmulleter mám ve verzi Beta 10.2. Mám nainstalovaný i ten novej Abgx ve verzi 1.0.2., tak možná to video bere z databáze toho novýho Abgx...Nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu