Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zmizel avatar, náhlý update!? - help


xUltimate

Otázka

Čaj, kamarád má xko. Na live s nim byl jenom jednou a to je cca půl roku. Vše fungovalo dobře až do doby, kdy sem mu vypálil COD: MW2. Strčil ho do xka napsalo mu to update. Divil jsem se, proč, protože nebyl píchlej k live. Když to doupdatovalo, chtělo to ten samý update znova a tak pořád do kola. Když jsem to zrušil, zmizel mu avatar a když do mechaniky dá znova ono COD, píše to znova ten update?! Poradí mi někdo co s tím?! Je docela nervózní a přešlapuje mi tu za zády ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mam uplně stejnej problém ... nejdřív to chtělo update, tak jsem ho udělal, pak mi zmizel avatar a když to zase spustim, tak to chce update, dám ne, vyhodí mě to zpět do dashboardu, pak CoDa zase spustim a on naběhne a o updatu nepadne anu slovo ... vůbec to nechápu :lol: Ale já to neřešim, nějakej avatar je mi u p*dele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel jsis updatovat xko předtím než si udělal tenhle update a pak by ti téo nepsalo pokud mas pristup na live tak si ho updatni pokud ne musis si ho updatnou pres flash disk jestli to nepujde tak uz vic neporadim.

postup byl takovy že jsis stahnul update a pak hral cod . Pokud jsi to udelal naopak tak si mel zmacknout update no. Nejlepe kdyz si stahnes update s ofiko stranek xbox a pres flashku si ho das do xboxu

stahnes ho zde

http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu