Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry na HDD


fox171

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No jo.. ale já nejsem online. Mám tu konzoli už skoro rok, tak to hádám bude ještě nějaká starší verze, co?

Update umožňující instalaci her na HDD myslím vycházel zhruba před rokem, tj. listopad 2008.

Pokud nejsi online a po instalaci her na HDD toužíš, tak můžeš instalovat update offline přes USB a nebo si konzoli vzít třeba ke kámošovi kterej internet má, připojit a ono si ho to stáhne samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muzu se zeptat,k cemu je tedy instalace hry na HDD,kdyz tam stejne vzdy musim vlozit disc??

Jak už napsal fame2007. Xbox je potom tižší, načítání her je rychlejší a mechanika se tolik neopotřebovává. Tohle je prostě jediná věc která mi po banu chybí. Instalace her na HDD je (byla :? ) vážně super věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Update umožňující instalaci her na HDD myslím vycházel zhruba před rokem, tj. listopad 2008.

Pokud nejsi online a po instalaci her na HDD toužíš, tak můžeš instalovat update offline přes USB a nebo si konzoli vzít třeba ke kámošovi kterej internet má, připojit a ono si ho to stáhne samo.

Ha! Díky za info. Ještě bych ale upřesnil svoji situaci. Internet jako takový mám. Ale myslel jsem si, že abych mohl být online s xboxem, tak musím mít nějaký ten xbox live účet, ne? Nebo k tomu stažení updatu to není třeba a stačí tam jen píchnout kábl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vim,ze je to offtopic ale chci se zeptat zda xboxu hodne vadi,kdyz bude v drevenem fochu a vzduch tam pujde pouze zepredu.Jelikoz mame v obyvaku drevenou stenu a jinam nez vedle Dvd se dat neda:(Vyresil by pripadny problrm usb vetrak,ktery se primo dela na xbox(myslim ze se upevnje zezadu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vim,ze je to offtopic ale chci se zeptat zda xboxu hodne vadi,kdyz bude v drevenem fochu a vzduch tam pujde pouze zepredu.Jelikoz mame v obyvaku drevenou stenu a jinam nez vedle Dvd se dat neda:(Vyresil by pripadny problrm usb vetrak,ktery se primo dela na xbox(myslim ze se upevnje zezadu).

K comu je tato otazka, ked sam doma to nevies inak poriesit?

Nam to nevadi, ked to budes mat v drevenom fochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Diky za opoved.Vim ze ti to muze byt jedno.Ptam se proto,ze pokud by hrozilo pripadne prehrati(zniceni).Tak bych musel vymyslet neco jineho,kam tu konzoli dam.

Čau,

já v práci dělám s xboxama denně a sem tam nějakej umře. Jepravda, že podmínky jsou tady dost jiný a že těm krabicím dáváme hrozně pokouřit, takže se není čemu divit, když nějaká občas nasadí prsten smrti. Tak jak tak bych se držel obecnýho pravidla, že je lepší elektroniku nepřehřívat, což ve Tvém případě asi hrozí.. extra pokud to máš puštěný třeba víc hodin. Pro nějaký hodinový hraní by to bylo v pohodě, ale na pět hodin... to by časem mohlo dělat potíže. Zkus trochu popřemýšlet, jestli není způsob, jak z toho prostoru odvést ten ohřátej vzduch. Netuším, jak to tam máš, ale nejde třeba udělat průduch v zádech té skříňové stěny? Extra větrák na xboxu Ti asi nepomůže, pokud nedostaneš ten vzduch pryč od xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohuzel.Za tim je betonova stena.:(Koupim si ten vetracek z alzy(ma 3500rpm): http://www.alza.cz/chladic-evercool-xbox-360-tg-xb1-d82740.htm. A xbox dam vedle televize na stojaka.:-)Ja asi vic jak 2 hodky dene hrat nebudu.Max tak tri kdyz jednou za cas nekdo prijde z kamosu.:-)Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Diky za opoved.Vim ze ti to muze byt jedno.Ptam se proto,ze pokud by hrozilo pripadne prehrati(zniceni).Tak bych musel vymyslet neco jineho,kam tu konzoli dam.

Mozes ju mat aj neviem kde, ked sa ma pokazit, tak sa pokazi!

Ja mam konzolu v otvorenom TV stoliku (4 kovove nohy), podlozene nozicky konzoly 2 cm a dva Falcony uz schytali E74! Oprava v MS to vyriesila (vymena zakladnych dosiek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu