Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp cfw 5.00 m33-6 pomooooc prosim !!!


tomik315

Otázka

Zdravím, mám PSP slim 2004 (TA-085v2) už rok, pred tydnem jsem se dozvedel ze uz konecne muzu porvest Downgrade. tak jsem si tedy stahl ChickHEN mod2 nainstaloval a pote jsem tam hodil Custom Firmware 5.00 M33-6. a nyni vazne nevim co dal, asi vam prijdu vazne blbej ale nevim kam co kopirovat a co delat abych rozjel stahnute ISO popripade CSO hry.

Za veskerou pomoc budu vazne vdecny:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Naformtuj kartu v PSP (settings->system settings->format memory stick), na kořenu se ti vytvoří složka ISO a tam budeš kopírovat hry s koncovkou iso nebo cso ...

Asi budeš muset i nastavit ve VSH menu (zmáčkneš tlačítko select) v řádku UMD ISO DRIVER -> SONY NP9660

//eeeeee xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Okey:) jdu na to:) napisu jak to dopadlo:)

Ještě dotaz, kdyz udelam teda ten Gen A a potom B, jde potom neakym zpusobem hodin na PSP zase starej original CFW ??? třeba ten 5.03 ze ktereho jsem nahraval ten CFW co ted mam? zajímá mě to :) Díky !!!!

Kazdopadne diky za ochotu:) vazne mi to pomohlo:) aspon tomu uz neak tak rozumim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu