Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DEVHOOK 0.4 /0.41


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám úplně stejnej problém, zčerná displej a PSP se vypne :(

Tak sem si zálohoval Memory Stick a zformátoval ho. Nakopíroval jsem DevHook (ten FullPack co je tady někde odkaz) a nějaký ISO a funguje to :P :P :lol: . Pravděpodobně se to s něčím nesnáší, měl sem tam MPHGameLoader, UMDLoader, RunUMD, Flash Mod, xFlash a spoustu dalších věcí. Teď to tam začnu cpát postupně zpátky a uvídím čím to bylo :!: . Určitě dám vědět, když to zjistim :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech sa paci
http://rapidshare.de/files/22780590/DEVHOOK_CISO_UTILITY.zip.html

Nevie niekto,aku kompresiu treba nastavit,aby mala hra co najmenej a slapala v pohode-nesekala???

0? Alebo 5?

Zatial to robim 9 a je to dost velkeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech sa paci
http://rapidshare.de/files/22780590/DEVHOOK_CISO_UTILITY.zip.html

Nevie niekto,aku kompresiu treba nastavit,aby mala hra co najmenej a slapala v pohode-nesekala???

0? Alebo 5?

Zatial to robim 9 a je to dost velkeeee

9 je najvacsia kompresia (aspon si myslim).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi pliiiiis help ted jsem dotahl i Tomb Raider a Slinter Cell a udela mi to same jako u Fifa Street 2------vse mam nastaveny dobre a pak mi to preste restne a jen mi to najede na menu fw. 2.5 ale samo se nic nespusti a na nic nejde zmacknout krizek protoze to napise neco o regionu..... tady je me ICQ kdybyste to nekdo nechtel diskutovat tady: 281-260-680

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi pliiiiis help ted jsem dotahl i Tomb Raider a Slinter Cell a udela mi to same jako u Fifa Street 2------vse mam nastaveny dobre a pak mi to preste restne a jen mi to najede na menu fw. 2.5 ale samo se nic nespusti a na nic nejde zmacknout krizek protoze to napise neco o regionu..... tady je me ICQ kdybyste to nekdo nechtel diskutovat tady: 281-260-680
Taky mám ten samej problém.......něco de a něco ne......ale nejhorší je když něco de někdy a druhej den už ne......viz wrestling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu