Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DEVHOOK 0.4 /0.41


Guest Anonymous

Recommended Posts

Lidi pliiiiis help ted jsem dotahl i Tomb Raider a Slinter Cell a udela mi to same jako u Fifa Street 2------vse mam nastaveny dobre a pak mi to preste restne a jen mi to najede na menu fw. 2.5 ale samo se nic nespusti a na nic nejde zmacknout krizek protoze to napise neco o regionu..... tady je me ICQ kdybyste to nekdo nechtel diskutovat tady: 281-260-680
Taky mám ten samej problém.......něco de a něco ne......ale nejhorší je když něco de někdy a druhej den už ne......viz wrestling
Zaujimave mne ide vsetko co som si stiahol.Asi nemate fixnute verzie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapi a jak to je teda s internetem na devhooku jede to přes něj já to skoušel a když najedu do te hry přes devhook a pka dam home tak se dostanu do fw 2.5 a je tam i ten prohlížeč ale když chci udělat nové připojení tak když dám scan tak mně to hodí chybu a nejdeto,i když jsem tam kde je wifi normálně na fw1.5 mně scan jede ale pak dál ne kvůli tomu že 1.5 nemá ten prohlížeč tak se ptám dá se v přes ten deevhook nějak pipojit je potřeba něco jiného nastavit jako v tom deevhoku když ho nastavuji???THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi pliiiiis help ted jsem dotahl i Tomb Raider a Slinter Cell a udela mi to same jako u Fifa Street 2------vse mam nastaveny dobre a pak mi to preste restne a jen mi to najede na menu fw. 2.5 ale samo se nic nespusti a na nic nejde zmacknout krizek protoze to napise neco o regionu..... tady je me ICQ kdybyste to nekdo nechtel diskutovat tady: 281-260-680

co mas vlozene v UMD mechanike...??? asi film co? bo s filmom mi to nechcelo splapat... treba aspon DEMO DISC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi pliiiiis help ted jsem dotahl i Tomb Raider a Slinter Cell a udela mi to same jako u Fifa Street 2------vse mam nastaveny dobre a pak mi to preste restne a jen mi to najede na menu fw. 2.5 ale samo se nic nespusti a na nic nejde zmacknout krizek protoze to napise neco o regionu..... tady je me ICQ kdybyste to nekdo nechtel diskutovat tady: 281-260-680
Taky mám ten samej problém.......něco de a něco ne......ale nejhorší je když něco de někdy a druhej den už ne......viz wrestling
Zaujimave mne ide vsetko co som si stiahol.Asi nemate fixnute verzie.
Už sem rozchodil lecco, ale ten wrestling mě zlobí......koukni sem.....tady je nějakej patch, ale ta angličtina
http://www.projectpsp.com/forum/showthread.php?t=5601

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejnej problém, zčerná displej a PSP se vypne :(

Tak sem si zálohoval Memory Stick a zformátoval ho. Nakopíroval jsem DevHook (ten FullPack co je tady někde odkaz) a nějaký ISO a funguje to :P :P :lol: . Pravděpodobně se to s něčím nesnáší, měl sem tam MPHGameLoader, UMDLoader, RunUMD, Flash Mod, xFlash a spoustu dalších věcí. Teď to tam začnu cpát postupně zpátky a uvídím čím to bylo :!: . Určitě dám vědět, když to zjistim :) .

Tak jsem nacpal všechno co jsem měl zálohovaný zpět a stále DevHook funguje :P , tak že to asi fakt chtělo jen zformátovat MS :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Na psp-hacks vysel update devhook kterej opravuje chybu wifi pri 333mhz (odzkouseno a me funguje) takze kdo chcete stahujte je to celej balik se vsimvsudy......

http://www.psp-hacks.com/download.php?id=551
http://www.mininova.org/tor/337869

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal by som jednu otazku k DH ja ked vypnem hru a mam akoze fw. 2.50 a chcem spustit inu hru musim ist znova na 1.50 a spustit od znova?
když máš jakože 2,50 tak to musíš resetnout aby byla znova 1,50.....a znova spustit DH 0,41atd....musí to bejt od znova protože na 2,50 nespustíš loader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal by som jednu otazku k DH ja ked vypnem hru a mam akoze fw. 2.50 a chcem spustit inu hru musim ist znova na 1.50 a spustit od znova?
když máš jakože 2,50 tak to musíš resetnout aby byla znova 1,50.....a znova spustit DH 0,41atd....musí to bejt od znova protože na 2,50 nespustíš loader

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak dufam ze vam tento navod pomoze k spusteniu hier cez DEVHOOK 0.40/0.41

Spusti DEV HOOK 0.40/0.41

Chod na 'UMD Select' - Vyber ISO/CISO subor a stlac 'o'.

Chod na 'UMD Mount' - Vyber 'ISO ANYUMD' a stlac 'o'.

Chod na 'Firmware' - Vyber '2.50+2.00' a stlac 'o'.

Chod na 'Boot Select'- Vyber 'Reboot XMB' a stlac 'o'.

Chod na 'UMD Version'- Vyber '2.XX -> 2.00' a stlac 'o'.

Potom chod na CPU Clock ale musis mat skomprimovane ISO cize CISO (nie DAX Iso) mozes si vybrat: 333 MHz / 166 MHz.

Potom chod na 'Start' a stlac 'o'. PSP sa restartne (nabehne 2.5 startovacia obrazovka), a sa ti automaticky spusti vybrana hra.

Ked dohrate vybranu hru chodte do menu.Nelakajte sa!!!!!Sice je to FW 2.5 ale len do vtedy ked PSP nerestartujete.Okrem hier mozete ist aj na INTERNET BROSWER a ine.

neide mi nastavit UMD Select je tam stale iba UMD DISC. ostatne nastavit ide. Nevies kde by mohla byt chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

mě to zase blbne když nastavím jedno iso tak po vypnutí hry a zapnutí dev hooku se mi automaticky zapne to první iso ale já potřebuju změnit UMD select a to hned zapne to první iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu