Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox profil po banu .. a hdd po banu ..


citronada

Otázka

Recommended Posts

  • 0

učet se použít znova dá někteří dostali ban při první vlně (rok 2007 ?!) a koupily nový xbox a učet využívaly další 2 roky do další ban wave..

ms by nemělo poznat jestly tam je nainstalovana taková či taková hra.. ban dostaneš i kvůli jiným věcem než jsou nainstalované hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a myslíš že to není riskantní abych nedostal kvůli tomu další BAN .. máš to odzkoušené nebo z nějakého důvěryhodného zdroje ..

jo je to ověřený osobně mojí osobou hraju normálně na legál konzoli s původním ban profilem a hry hraju z ponechanýho hdd kde se válej piráti i nepiráti co jsem koupil :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem prodal konzoli, ale HDD jsem si nechal a mám na něm nainstalovaný pirátský hry. S tím by neměl být problém, ne?

A co s tym chces povedat? To nevies, ze nainstalovane hry na HDD na jednej konzole uz nejde hrat na druhej? :) Tu je potrebne opatovnej instalacie na tej druhej konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže v podstatě když naformátuju disk a dám ho do nového xka a zároveň si do nového stáhnu profil z internetu tak budu v pohodě a pokaď už nebudu to nové flashovat a budu hrát tedy jen orygošky další ban mě nehrozí?

Popřípadě kdybych si novou konzoli nechal očipovat tak sice přijdu o záruku ale mohu v pohodě hrát na live a ban mi nehrozí vůbec jestli se nepletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Priznej me si lidi,ze to M$ posrali a diky klesajici cene a dobre cene her docela se nedivim,ze dost lidi uvazuje o ps3.Cena konzole je kolem 7500 kc ,ale hry se daji sehnat od 300-400 kc podle titulku a co jsem koukal na aukto.cz se to podle me vyplati,protoze hrat potom Battlefield : Bad Company porad ,porad online bez toho,aby jste meli strach bananu nehrozi.Naprosta volnost.Mimochodem zahrajte si : Little Big Planet z tehle hry jsem dost sedrenej ... nejlepsi hra za 10 let !!! (juknete na youtube : Little Big Planet tomb raider) Tim chci rici,ze na PS3 zacinaji vychazet dost divoke tituly,ktere proste xbox360 nema(spise hry co jsou i na pc) Je jen hrska titulu co se da povazovat za onlny xbox360.Pritom na ps3 jsou toho desitky.M$ me svym chovanim sklamal.Do budoucna si urcite ps3 poridit a nejen kvuli God of War 3 :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prave ze posledni doubou dostalo dost lidi co znam ban i kdyz hrajou jen originaly takze je celkem velka :D

Jo? A znáš osoboně ty lidi? Nebo je zas kamarád kamaráda povídal... Z mých známých, kdo hraje origo, NIKDO nedostal ban za to, že hrají origo pod jinou zemí. MS odřízne piráty, protože ty jim kradou zisky. To, že si měsíčně zaplatí 80 Kč za XLive je pro ně směšná částka. Kdyby odřízli poctivé uživatele, tak potom teprv prodělají. MS to má všechno promyšlený do všech koutků, kdyby na tom nevydělal, tak tohle neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chetěl bych se ještě vrátit k původnímu účelu tohohle topicu. Jde o pouřívání profilu po obdržení banu. Je možný tento postup: Mám 2 konzole jednu flash s banem druhou úplně novou bes banu neflashlou jen na originálky. profil budu mít skopčený s tý banoví na kartě budu na ní hrát dostávat ajchy. pak vemu kartu hodím jí do novího xka vlezu na live a budu pařit. pak zase přehodim profil na ban konzoli a budu si hrát dál pálenky a takhle dokola. Nebude to problém? Protože profil z ban konzole skopírovat jde jen se bojim aby s takhle přeneseného profilu nebyla hrozba banu na novou konzoli. Když stáhnu profil z netu tak je to v podstatě to ssamé nebo ne? Jestli se něco o banu zapysuje do profilu tak se to zapíše stejnak na profil v xku i na ten na síti když se přes něj připojim a v tu chvíli dostanu ban. je tu někdo kdo tento postup provozuje? Delší dobu a a touto vlnou banů prošel bez ujmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě za banovali i profil nemužu jse na něj dostat skoušel jsem skoro všechno i jsem ho zkopíroval na nový hdd a dal na novej xbox furt to psalo chybu

A jak se to projevuje? Prostě je vidět na kartě ale nepřihlásíš se na něj? nebo se nedostaneš na tu online verzi? Mě offline na banlym xku běží normálně na něm hraju. Onlajnovj sem nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak se to projevuje? Prostě je vidět na kartě ale nepřihlásíš se na něj? nebo se nedostaneš na tu online verzi? Mě offline na banlym xku běží normálně na něm hraju. Onlajnovj sem nezkoušel.

podle me se to proste nebude chtit pripojit k xlive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prave ze posledni doubou dostalo dost lidi co znam ban i kdyz hrajou jen originaly takze je celkem velka :D

tak at nam sem nekdo napise, to je porad kamardaz z bratrancovi strany ma kamarada a jeho kamarad prez dalsich X lidi dostal ban za to ze hraje origo pod jinou zemi... at uz nekdo da konkretni pripad a ne to co slysel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechapu proc se lidi rozcilujou na Bananama, jednou se rozhodnu hrat piraty tak musim pocitat z banem a se zarukou o tom ani nemluvim. staci ze okradame Vyvojare o penize. tak aspon tomu MS dejte prachy za nove konzole :-) doufam ye bryo udelaj neco jako ye konzole bez mechaniky a hry budou prodejne jen pres Live jako jsou ted arcady a dalsi. A tak jak to maj udelany ted, tak to nikdo neprolomi, neverim tomu ze nekdy se povede prolomit arcade hry atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu