Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdil mezi sety XBOXu


jonny18

Otázka

Dobry den,

rozhodl jsem se si koupit XBOX a chtel bych poradit jaky je rozdil mezi temito dvema sety.

Jaky je rozdil mezi timto

http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=83199

a timto

http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=83198

U zadneho prodejce neni napsane jake hry jsou v tom obsazeny.

Myslim si ze v tom prvnim je GTA 4, GTA 4:Lost and Dammed a GTA 4:The Ballad of Gay Tony v tom druhem je jen GTA 4:The Ballad of Gay Tony

Ale jsou to jen domnenky, takze se potrebuji poradit.

Vsem moc dekuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takze je to jasne v tom prvnim setu je GTA IV a GTA IV: Epizodes from Liberty City a v tom druhym je jen GTA IV: Epizodes from Liberty City.

Stejne nechapu vyznam toho druhyho bundlu, protoze podle me vetsina lidi si koupi ten prvni protoze je tam navic to GTA IV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ted jsem se dival na softcom a tam pisou ze ten prvni bundle se prestal vyrabet. Asi je to pravda, protoze at jsem hledal jak jsem chtel tak v zadnym obchode, kterej jsem na netu nasel, tak ho nemeli skladem:-(

Oni v tom maj prodejci peknej bordel ja jsem chtel taky tu verzi s tema vsema GTA4 objednal jsem ji a přisla jen ta s liberty city stories, jinak jsou tam oba datadisky na jednom DVD a při spusteni si vybiras ktery hrat. VErze pouze s datadiskem TONY neni. Pak jsem tam volal a řikali že maj blbej popisek že tamtu v realu nikdy neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Oni v tom maj prodejci peknej bordel ja jsem chtel taky tu verzi s tema vsema GTA4 objednal jsem ji a přisla jen ta s liberty city stories, jinak jsou tam oba datadisky na jednom DVD a při spusteni si vybiras ktery hrat. VErze pouze s datadiskem TONY neni. Pak jsem tam volal a řikali že maj blbej popisek že tamtu v realu nikdy neměli.

to jsi měl smůlu. Já jsem si normálně koupil tu GTA IV + datadisky. Je to samozřejmě všechno v jedné krabičce. Na jednom DVD máš normální GTA IV a na druhém GTA: Episodes From Liberty City.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu