Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Clean disc chyba :-(


Bielda

Recommended Posts

mechanika uz spatne cte, napr.

Taky mě to napadlo, ale když jsem dal originál hru, tak všechno šlape v pohodě.Napadlo mě, jestli třeba nejsou nějaké lepší DLka, z kterých by xko lépe četlo.Já mám xko chvíli, tak moc nevím, co se tak nejvíce používá za média.

Vyzkoušel bych první něco takového, než hned kupovat novou mechaniku.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verbatim je to nejlepsi co muzes mit takze v tom to urcite neni, neco jineho je originalka a klasicky vypalene DVD takze to zase tolik srovnavat nemuzes

Jo já to jako tak nějak nesrovnávám, ale předpokládám že pokud by byla špatná mechanika, tak mi ani origoš nenačtou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, možná reaguju trochu mimo mísu...) ale u fify sem měl něcopodbnýho vim že tam byla hláška clean.. Vypaluju přes DVD Decrypter nastavenej podle návodu z tutoriálů. No a nemůžu přes všechno nastavování vypalovat pomalejší rychlostí než 4x . Tak sem zkusil při znovu vypalování tý fify hodně pracovat z pc aby prrostě mělo hodně puštěnejch programů a vona pak se sníží ta rychlost vpalování... No a pak mi už ta hra šla... :) jinak dvd verbatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wilemtell no ja zase ked vypaluju (4x pomalejsi mi to nejde) tak secko vypnu.Raz sa mi stalo ze ked sem na pc robyl a vypaloval tak mi to normalne ten disku zpalilo zespodu byli take 2 cerne spalene fleky.Nez sem mnel HDD mi to robylo take inac media asi len Verbatim kupil sem aj znacku FORTIS funguju ale verbatim sa zdaju lepsi. No teraz mam ban a HDD nejde takze cekam co namna takova hlaska take vybafne :).

Bielda pokad nemas ban tak kup HDD a mas po problemoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo ine DVD neskusaj bude to to iste Verbatim je istota podla man a asi aj ostatnych ide len o kvalitu vypalena media su dobree skus vypalovat pomali a vsetky procesi na PC vypnut 2.4richlostu to mas za 45min vypalene ked ti to bude blbnut tak HDD je istota a mozna keby si chcel ti ho aj prodam :) neskorej ked nebude ta moznost ho ozivit po bane tak by sme sa dohodli co ti nato 120GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to s tim zahlcenim pccka aby to palilo pomalejs to neni moc dobry. Tak zahltis veskerou zbyvajici RAM pamet a ten buffer do ktereho se nacitaji data k vypaleni se najednou zacne zmensovat diky bezicim aplikacim a pak je to mnohem horsi nez vypalovat 4x (mimochodem hodne lidi pali 4x a je to klasicka rychlost), jinak uz se mi stalo 2x ze i na Verbatim se to proste blbe vypalilo, i DVDcka nejsou bezchybna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na něco přišel.Nechápu proč, ale když se mi xko jako by "zahřeje", tak mi hry jedou úplně v pohodě.Deska jsem to zkoušel a tak cca po 5-10 min zkoušení mi pak hry načítají bezproblémů.Hláška mi vůbec nenabíhá.:roll:

Čím to může být?:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu