Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Platinové hry


Petersss

Recommended Posts

Guest Anonymous
kazdopadne je to super, nedavno jsem nad tim premyslel, jestli bude platinova edice i na PSP...

Na tom prvním odkazu maji PLATINUM za 620.Asi ses špatně koukal. :shock:

Me se zda, že jsem viděl dobře....

Cituji :

Nová řada levných her na PSP - PLATINUM

6.6.2006 -

V tomto týdnu zavádíme do prodeje novou edici – PSP PLATINUM. Po vzoru obrovského úspěchu této edice na PS2 nyní také na PSP dostanete vysoce kvalitní tituly na tento herní handheld za fantastickou koncovou cenu 749 Kč. V první fázi vám nabízíme sedm titulů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak prave od toho ten nazev [glow=red:7cf0bb641b]DEMO[/glow:7cf0bb641b]-disk newim proc to tak blbe udelali sikmooci :?

nj, ale treba se dockame. Vsak nekde na foru to tady bylo, ze se mozna budou kdesi prodavat (nebo prodavaji) casopisy s umdckem a na nem sou dema her...tak kdovi :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

srato:Fatkt to je prej australská sranka.Chtěl sem si objednat neco na psp ale bál sem se sice poštovne se nak tam stuonuje od 1-5 a poštovne je prej nak 8 dolaru nebo co .A fak ty hry nebo filmy přišli???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
FatyF: postovne mne vyslo na (v prepoctu) 79,- Kc a doruceni je opravdu radove 5-7 dni. Uz tam nakupuju cca dva roky a zatim uplne bez problemu

A jak je to s platebnima podminkama... A v jaky měně to musis zaplatit?Dik za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu