Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai Serious Hráči


Bitchy

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak nastavit porty na routeru aby se dalo hrát? Píše mi asi milion lidí jak to maj nastavit. Ale já nevim. Nějaká rada??? Prostě aby to jelo přez router :(

If your Network Reachable reports as 'Not yet', you will *NOT* be able to play on Kai until you fix the problem. Being able to chat, enter arenas and see contacts *does not* mean your network is reachable. The main cause behind this is because your router is blocking communication. To solve this problem, you need to port-forward.

Port-forward port 30000 UDP and point it to the *local* IP address of the PC that runs the Kai Engine. There are hundreds of routers in the market, so step-by-step instructions on how to port-forward for your particular router will not be given here. Instead, we suggest you have a look at PortForward.com and follow the steps there.

Keep the following in mind:

• If your network devices are assigned their IP's by DHCP, there is a chance that your PC's local IP may change from time to time. In this case, the IP you point the port-forward to on the router will become invalid and you will need to update it. To avoid this, use static IP addressing instead of DHCP. For lots of help on networking in Windows, we recommend you visit Helmig.com

• You only need to port-forward *one* single UDP port for Kai. Please *do not* port-forward port 3074 UDP.

• For Windows users, make sure you put the port number you forward (30000 if that's what you use) into Kai Port in the Kai Configuration Tool. Leave Kai Deep Port as 0!

• If you are coming here from XBConnect, and you have port-forwarded port 8602 UDP / TCP (as instructed on their site), and you know it works, you can just use that same port for Kai. Remember to enter 8602 into Kai Port in the Kai Configuration Tool.

• ADSL / DSL users that have a modem capable of NAT functions may have to set up a "virtual server" or port-forward from the modem to the router. You then have to port-forward from the router to the PC (in essence, creating a "chain" for the port). These modem instructions can also be found at PortForward.com

• If your ISP or college blocks most ports, ask them if they have any UDP ports open. If they do, use this as your 'Kai Port'.

If the problem persists, we suggest you get some one-on-one support from here on in, so please fill in a Help Request form on the Official XLink Forums and post it into the Help Requests forum. A Team XLink moderator / administrator will try to respond as soon as possible, but no guarantees are made. To read about the Help Request System, please click here.

Vpodstate se tady pise, abyste v Configure Kai vyplnili do okynka Kai Port cislo 30000 (Kai Depp Port nechte na nula) a pak jeste musite spravne nastavit vas router (to uz se nedela v Xlinku). Navod jak nastavit router naleznete na http://www.portforward.com/routers.htm , kde si vyberete vas router, pak ze chcete konfigurovat pro Xlink Kai a postupujete podle obrazku (myslim, ze tam radi prejit z DHCP na statickou IP a povolit na vasi IP port 30000).

Jo jinak ja mam xbox a PC propojeny pres wi-fi router, kterej je pak zapojenej do netu. Mam na nem nastaveny DHCP a jede to i bez nastavovani portu. Stacilo akorat spravne nakonfigurovat (cti vybrat spravnou sitovku:) Xlink Kai.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo. Ano. Prosim potlesk pro tohoto hocha. Houby potlesk minimalne 10 minutovej hysterickej aplus ve stoje za to ze sem dokazal nakopirovat odkaz z googlu. Padam pred tebou na kolena. Je mi 24, doma jsem se nastavoval jak wifi, tak router do tri kompu, ale podle tvyho navodu bych neudelal ani houno. Co takhle to pro ty 14lety lidi, co tady tapou ve tme (plus pro me) to hodit do nejaky srozumitelny formy aby to nekomu vubec pomohlo. Hmmmm???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo. Ano. Prosim potlesk pro tohoto hocha. Houby potlesk minimalne 10 minutovej hysterickej aplus ve stoje za to ze sem dokazal nakopirovat odkaz z googlu. Padam pred tebou na kolena. Je mi 24, doma jsem se nastavoval jak wifi, tak router do tri kompu, ale podle tvyho navodu bych neudelal ani houno. Co takhle to pro ty 14lety lidi, co tady tapou ve tme (plus pro me) to hodit do nejaky srozumitelny formy aby to nekomu vubec pomohlo. Hmmmm???

Hele, nemusis hnedka vyjizdet. Pokud sis nevsiml, tak dole je par slov i cesky. Vzhledem k tomu, ze kazdy router se nastavuje jinak, tak pochybuju, ze da nekdo dohromady neco lepsiho. V Xlinku nejspis staci nastavit jen ten port (jak jsem psal vyse) a pak to chce navstivit tuhle stranku http://www.portforward.com/routers.htm, je tam dost obrazku, takze by to mohli i neanglictinari zvladnout. Nevim, co jeste vic si predstavujes.

Jinak tohle neni z googlu, ale primo ze stranek Xlinku. Chvili jsem s port forwardingem taky bojoval, ale nakonec u me bylo chyba jinde. Takze odzkouseny to nemam, ale myslim, ze by tohle melo fungovat.

Dalsi vec by me zajimala, kolik lidi, co tak strasne chce navod na port forwarding ho opravdu potrebuje. Co jsem tak zjistil, tak u vetsiny routery to neni potreba nastavovat, takze bych si tipnul, ze problem bude jinde. I u me to tak nakonec bylo. Pokud ma vsak nekdo pocit, ze potrebuje nastavit port-forwarding, muzu mu tady zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok. takze, mam wifi router (pred rokem stal kolem 500,- a umi DHCP), do kteryho me vede kabel od internetu, kabel od PC.

Na routeru jsem nic nenastavoval, nechal jsem tam puvodni DHCP. Akorat jsem musel na routeru nastavit MAC adresu, aby me sel net (to je zalezitost ze strany poskytovatele). Router pouzivam i jako wifi pro notebooky.

Dale mam kabel mezi XBOXem a routerem. Na routeru neni treba nic nastavovat. Na XBOXu se musi nastavit DHCP. S touto konfiguraci jsem se pripojoval na XBOX Live a taky kdyz dam v menu XBOXu Media Library (nebo jak se to tam jmenuje:), tak tam vidim, ze na siti je muj PC. Aby sel Xlink, tak uz na XBOXu neni treba nic vic nastavovat.

Ted je potreba nainstalovat Xlink, nastavit ho podle http://xbox-players.ic.cz/index.php?site=static&staticID=2 . Nalogovat a hotovo. Jeste je dobry podivat se v Xlinku na stav site. Je to takovy to tlacitko LUPA. Tam je napsany, jestli je PC dobre nakonfigurovany a pak kdyz se tam klikne na tu ikonku SLOZKY, tak tam je napsano, jetli je XBOX spravne pripojenej. Bohuzel ke kompu s XBOXem, kde to mam se dostanu az po vikendu, takze pak sem muzu hodit i nejaky obrazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu