Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox original propojeni s xbox flash


w0lf

Otázka

Zdravim,

mám takovou otázku... Mám Xbox bez flashe a valim na nem jen originalky, kamarád má xbox kterej je flashlej a hraje klasicky vypalovacky... Predevcirem sem k nemu dotahl svuj xbox a spojili sme se sitovim kabelem a hraly "lan" ale bez pripojeni k netu (ciste jen jeden xbox k druhemu)... Ted me ale vrta hlavou jeslti kdyz pripojim svuj neflashnutej xbox k netu nemuzu dostat ban? Je to nejspis totalni blbost, ale zajímalo by me to abych nebyl nemile prekvapen. Prede diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nedostanš protože tím neporušíš žádný práva na live. V podstatě by to měla bejt stejná balbost jako že by jsi měl dostat ban že jsi na live někdy hrál hru s někým kdo měl flash a on dostal ban. Ale ty nedostaneš. Jinak z vlastní zkušenosti jsem tohle provozoval s kámošem teď o výkendu já s banem on s neflashem a od tý doby si jede v pohodě na live a žádnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nedostanš protože tím neporušíš žádný práva na live. V podstatě by to měla bejt stejná balbost jako že by jsi měl dostat ban že jsi na live někdy hrál hru s někým kdo měl flash a on dostal ban. Ale ty nedostaneš. Jinak z vlastní zkušenosti jsem tohle provozoval s kámošem teď o výkendu já s banem on s neflashem a od tý doby si jede v pohodě na live a žádnej problém.

super dekuju za odpoved! Myslel jsem si to ale nebyl jsem si jistej... Chtel jsem se jen ujistit jeslti s tim nekdo ma zkusenosti...

Lock prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

UŽÍVÁNÍ XBOX LIVE WEB

Některý obsah a prvky oblasti Xbox Live Web na Webové stránce Xbox.com mohou být zpřístupněny pouze v případě, že jste účastníkem služby XboxLive a máte platnou identifikaci Windows Live ID. Ke zřízení přístupu na tyto prvky Xbox Live Web budete požádáni o validaci vašeho statutu účastníka Xbox Live prostřednictvím poskytnutí osobních údajů spojených svašim účastnictvím vrámci Xbox Live (například fakturační adresa a jiné údaje užívané kvytvoření vašeho účastnictví vrámci Xbox Live). Jakmile validujete svoje účastnictví vrámci Xbox Live, můžete se přihlásit dooblasti Xbox Live Webu na Webové stránce Xbox.com pomocí své identifikace Windows Live ID. Jelikož osobní údaje vašeho účastnictví v rámci Xbox Live vám budou poté kdispozici prostřednictvím Xbox Live Webu, zcela odpovídáte za uchování svého identifikačního hesla a účtu vrámci Windows Live ID vtajnosti. Dále jste zcela zodpovědní za jakékoli a veškeré aktivity, které vyvstanou v rámci vašeho účtu na Xbox Live Webu. Microsoft nebude nijak zodpovídat za jakoukoli ztrátu, kterou můžete utrpět v důsledku užívání vašeho účtu někým jiným, bez nebo s vašim vědomím.Avšak mohli byste být stíháni za ztrátu, kterou by utrpěl Microsoft nebo jiná strana kvůli užívání vašeho účtu někým jiným. Nesmíte kdykoli užívat účet kohokoli jiného bez povolení držitele účtu. Pakliže si již více nebudete přát vstoupit na Xbox Live Web a/nebo budete chtít získat informace týkající se vašeho účastnictví na Xbox Live, kontaktujte zákaznickou podporu na1.800.4MY.XBOX.

Přestaňte už postovat že live není v teto zemi dostupný, asi ty licenční podmínky překládají do CZ z nudy což?

http://www.xbox.com/cs-CZ/legal/privacystatement.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Banana muzes dostat i s neflashnutym Xboxem protoze LIve neni ofiko v CR.....

dalsi! az to nekdo dokaze tak tomu uverim... to je furt myho kamarada bratranec ma znamyho co dostal ban za live z CR... Jeste nikdo konkretni nenapsal ze byse mu to stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
UŽÍVÁNÍ XBOX LIVE WEB

Některý obsah a prvky oblasti Xbox Live Web na Webové stránce Xbox.com mohou být zpřístupněny pouze v případě, že jste účastníkem služby XboxLive a máte platnou identifikaci Windows Live ID. Ke zřízení přístupu na tyto prvky Xbox Live Web budete požádáni o validaci vašeho statutu účastníka Xbox Live prostřednictvím poskytnutí osobních údajů spojených svašim účastnictvím vrámci Xbox Live (například fakturační adresa a jiné údaje užívané kvytvoření vašeho účastnictví vrámci Xbox Live). Jakmile validujete svoje účastnictví vrámci Xbox Live, můžete se přihlásit dooblasti Xbox Live Webu na Webové stránce Xbox.com pomocí své identifikace Windows Live ID. Jelikož osobní údaje vašeho účastnictví v rámci Xbox Live vám budou poté kdispozici prostřednictvím Xbox Live Webu, zcela odpovídáte za uchování svého identifikačního hesla a účtu vrámci Windows Live ID vtajnosti. Dále jste zcela zodpovědní za jakékoli a veškeré aktivity, které vyvstanou v rámci vašeho účtu na Xbox Live Webu. Microsoft nebude nijak zodpovídat za jakoukoli ztrátu, kterou můžete utrpět v důsledku užívání vašeho účtu někým jiným, bez nebo s vašim vědomím.Avšak mohli byste být stíháni za ztrátu, kterou by utrpěl Microsoft nebo jiná strana kvůli užívání vašeho účtu někým jiným. Nesmíte kdykoli užívat účet kohokoli jiného bez povolení držitele účtu. Pakliže si již více nebudete přát vstoupit na Xbox Live Web a/nebo budete chtít získat informace týkající se vašeho účastnictví na Xbox Live, kontaktujte zákaznickou podporu na1.800.4MY.XBOX.

Přestaňte už postovat že live není v teto zemi dostupný, asi ty licenční podmínky překládají do CZ z nudy což?

http://www.xbox.com/cs-CZ/legal/privacystatement.htm

stačí si přečist nadpis ktery jsi tady napsal a sam is to uvědomiš že se jedná pouze o licencni podminky webu xbox live tam se opravdu muzes prihlasit pod CR tohle neni pojednani o xbox live na xboxu

jinak nic to nemeni na tom ze neznam nikoho kdo by dostal ban aniz by nemel flash takze to ze dostavaji banany ti co nemaji flash a dostavaji to podle lokace neni vubec pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Banana muzes dostat i s neflashnutym Xboxem protoze LIve neni ofiko v CR.....

to sou nepodlozeny kecy, nikomu znamymu kdo ma xbox a jede origo ban nedostal, jen vasi kamosi dycky dostanou zahadnej ban za to ze jsou v CR :roll:

diky tim vasim kecum je polovina lidi zmatena a jsou tu 2x topicy denne o tom jestli muze s nefleshnutym xkem dostat ban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu