Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Deni kolem PSP3k


rodier

Otázka

Cus

jsem na PSP scene novej a tak by me zajimalo jak je to s denim kolem PSP-3K.

Sam mam 2K tak jsem v pohode, ale znam par lidi co maj 3k a je to fakt peklo. Dost veci jim blbne, kdyz dojde baterka musi delat x veci znova..

e znate nekdo nejake dobre zahranicni forka kde se clovek docte z prvni ruky? myslim ohledne fw.. proc nechtej vydat ten novej hen a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takze....

3k mi prijde stejne spolehliva masinka jako 2k verze 3.9?? myslis 5.03 protoze je to chyba ve fw ktera byla proste odstranena takze tam ve vyssich fw proste neni ani za milion dolacu to nespustis na vyssim fw jinak forka ti hodim do pm hapruje to trochu s pravidly mozna

NENI TO O TOM ZE BY NECHTELI ALE JE TO MEZERA VE FW KTERA BYLA VYSSIM FW ODSTRANENA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mam psp 3k, a nemužu si stěžovat, ti co si PSP vypínaj na tvrdo, at si pak nestěžujou že jim nezbývá nic jinýho než zapínat znova chickhen a gen (MHU), ale i to je otázka maximálně na minutu (já osobně hen zapnu na poprvé vždy).

Navíc co vyšel Gen-B tak si zahraju uplně to samé co vy s 2k na 5.50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze....

3k mi prijde stejne spolehliva masinka jako 2k verze 3.9?? myslis 5.03 protoze je to chyba ve fw ktera byla proste odstranena takze tam ve vyssich fw proste neni ani za milion dolacu to nespustis na vyssim fw jinak forka ti hodim do pm hapruje to trochu s pravidly mozna

NENI TO O TOM ZE BY NECHTELI ALE JE TO MEZERA VE FW KTERA BYLA VYSSIM FW ODSTRANENA!

A co novy exploit od Typhoonu, ktery jde na verzi 6.10? Mam na mysli ten. ktery nikdy nechteji uverejnit, ale treba se to povede i nekomu jinymu, nadeje je vzdycky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus

jsem na PSP scene novej a tak by me zajimalo jak je to s denim kolem PSP-3K.

Sam mam 2K tak jsem v pohode, ale znam par lidi co maj 3k a je to fakt peklo. Dost veci jim blbne, kdyz dojde baterka musi delat x veci znova..

e znate nekdo nejake dobre zahranicni forka kde se clovek docte z prvni ruky? myslim ohledne fw.. proc nechtej vydat ten novej hen a tak

kdyby si mel 3k tak rikas uplne neco jinyho :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu