Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou TV k xbos360 do 20tis


HackIt

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Čau.Myslím si že řada Panasonic Viera mají pěknou kvalitu za nízkou cenu :?.Souhlasím lepší je si koupit Full HD,značný rozdíl.Plazmy jsou lepší,protože mají v podstatě lepší kvalitu obrazu a jsou levnějši :bash:.Lcd se spolehají na menší spotřeb,tloušťku a na váhu.Tuhle mám a jsem s ní velice spokojen 8)

http://www.alza.cz/panasonic-viera-tx-p42g10e-d134359.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.alza.cz/40-lcd-tv-samsung-le40b650-cerna-black-d114621.htm

Já zase doporučuj LCD. Zrovna tahle má spotřebu okolo 100W což u plazmy nemáš vůbec šanci.

Tahle má navíc WiFi, DLNA a HD DVB-C tuner takže já bych neešil a kupil tohle. Jinak jestli tě zajímá co máme tak je to Samsung LE40A656 taky FULL HD. Před rokem za 22500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zvazuji tuhle moznost hlavne kvuli podpore mpeg4 co vy na to ?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=68397

Vybral jsi dobře. Plasma je dobrá volba, za ty peníze, obrazovou kvalitou nepřekonatelná. LCD by muselo být dvojnásobně drahé, aby se kvalitou obrazu dotáhlo na tuto plasmu. Osobně mám tuto TV doma, akorát starší model a pro Xko fakt super. Jedinou chybu kterou jsem udělal,že jsem koupil jen 42 palců...:-)

Jo a těm spotřebám energie moc nevěř. Každý kdo se o TV aspoň trochu zajímá tak ví, že při větších úhlopříčkách je spotřeba plasem téměř stejná jako u LCD. LCD má trvalý odběr, kdežto plasma podle toho jaké jsou scény (tmavé vs. světlé). Navíc Panasonic má spotřebu jednu z nejmenších...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo a těm spotřebám energie moc nevěř. Každý kdo se o TV aspoň trochu zajímá tak ví, že při větších úhlopříčkách je spotřeba plasem téměř stejná jako u LCD. LCD má trvalý odběr, kdežto plasma podle toho jaké jsou scény (tmavé vs. světlé). Navíc Panasonic má spotřebu jednu z nejmenších...

No tak, kamo, to si na velkom omyle! Aj ja som o tom cital, ale ked som si kupil digitalny merac spotreby elektrickej energie, tak som zmenil usudok. Na mojom 2 rocnom 42" LCD Philips (udavana spotreba 200W) som nameral v plne svetlych scenach 215W, ale v tmavej scene 98W!!! Pustil som DVD film a pauzoval sceny a aj pri normalnom prehravani skakal odber!

Tak isto na 32" LCD (udavane 110W) som nameral v plne svetlych scenach 113W, v tmavej scene 52W!!!

Co na to povies?

Plazmy maju zrkadlovu obrazovku, treba sa starat o mozne vypalovanie....LCD je lepsie, na hry duplom!

EDIT: A mimochodom, ten Panasonic, co si on vybral je LCD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim vsechny parany mozna to tu uz bylo, muj dotaz zni asi takhle :D jaka technologie je lepsi pro xbox360 plazma nebo lcd ? Chci koupit TV do 20 tisic pouze 42" + . Muzete me nejakou doporucit ? Predem diky za odpovedi

dle vlastní zkušenosti ti doporučuju PLASMA. Konkrétně jdi do značky LG, nebo SAMSUNG, mají nejvěrnější podání barev a černá je u těchto televizí opravdu černá. I kdyby jsi měl jen HD-READY, což myslím, že nebudeš, protože za tu částku již dnes koupíš i FULL-HD, tak bude pořád kvalitnější obraz ve srovnání těch dvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já až budou prachy, tak jdu do tohohle http://www.videoexpert.cz/plazmove-televize/lg-50ps3000 Takže přidávám jako tip.

Ta je dobrá. Mám taky tv s tím procesorem XD Engine a můžu říct, že obraz je opravdu nádherný, ale i když je vyplej, tak ma LG výborné podání barev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

k x360 jsi kup lcd.u plaziem a u vsech dochazi k vipaleni statickych obrazku a muze ti to ostat navzdy.v hrach je ich plno jako ukazatel zivota ,munice.atd...lip si precti o pdp technologii.plazma je lepsi na normal tv signal nova prima atd...a nejlepsi plazmy jsou panasonis alebo pioneer.ale i pioneer pouziva panely panasonic,.:!::bash::bash::bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já osobně jsem si před dvěma roky pořídil tuhle televizi

http://www.obchodni-dum.cz/samsung-le32r86bd-cerny/46999/

bylo to to nejlepsi co jsem si vybral skoda ze uz se nevyrabi:) tři dny jsem projížděl všemožné nabídky a všechny technicke informace o tom co je lepsi co ne a nakonec vyšla tahle byla to už ta z novym s-pva panelem který se zacal prodavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
k x360 jsi kup lcd.u plaziem a u vsech dochazi k vipaleni statickych obrazku a muze ti to ostat navzdy.v hrach je ich plno jako ukazatel zivota ,munice.atd...lip si precti o pdp technologii.plazma je lepsi na normal tv signal nova prima atd...a nejlepsi plazmy jsou panasonis alebo pioneer.ale i pioneer pouziva panely panasonic,.:!::bash::bash::bash::bash:

Naprostá hloupost, co říkáš.....Doby, kdy se vypalovaly statické obrazy už jsou dávno pryč....Každá plazmová televize dnešní doby má technologii , kdy v milisekundách objekt na statickém místě ''přemístí'' na jiné......Proč myslíš, že před dvěmi lety se téměř každé televizní logo různě hýbalo po pár vteřinách atd....To protože technologie nebyla na tak vysoké úrovni .......

Ber plazmu ....Plazma je všeobecně prostě lepší, ať už je někdo zastáncem plazmy a někdo lcd.....Všeobecně jsou plazmové televize lepší.....Volil bych ve vodách osvědčených : Panasonic nebo Samsung !!!!! ........Krom toho u LCD se hůř hraje....hráli jsme maraton FIFY na LCD Panasonic 94 cm a to nám tak akorát vypalovalo oči! ....U plazmy jsme vydrželi daleko více bez přerušení :)

A 20 tisíc??? Moc hezký rozpočet si myslím ....Dlouho se nerozmýšlej ..Uvidíš , že nakonec je dobré vybrat z páru či o trochu více....Televizní ''průmysl'' .....je dneska sice moc rozvinutý...nicméně televize jsou si velmi podobné ....Od Samsungu bych se nebál vzít nic a od Panasonicu už vůbec ne....Tady máš hezkou 127 cm ...neuvěřitelné ceny dnes :)

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008I000000UCD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naprostá hloupost, co říkáš.....Doby, kdy se vypalovaly statické obrazy už jsou dávno pryč....Každá plazmová televize dnešní doby má technologii , kdy v milisekundách objekt na statickém místě ''přemístí'' na jiné......Proč myslíš, že před dvěmi lety se téměř každé televizní logo různě hýbalo po pár vteřinách atd....To protože technologie nebyla na tak vysoké úrovni .......

Ber plazmu ....Plazma je všeobecně prostě lepší, ať už je někdo zastáncem plazmy a někdo lcd.....Všeobecně jsou plazmové televize lepší.....Volil bych ve vodách osvědčených : Panasonic nebo Samsung !!!!! ........Krom toho u LCD se hůř hraje....hráli jsme maraton FIFY na LCD Panasonic 94 cm a to nám tak akorát vypalovalo oči! ....U plazmy jsme vydrželi daleko více bez přerušení :)

A 20 tisíc??? Moc hezký rozpočet si myslím ....Dlouho se nerozmýšlej ..Uvidíš , že nakonec je dobré vybrat z páru či o trochu více....Televizní ''průmysl'' .....je dneska sice moc rozvinutý...nicméně televize jsou si velmi podobné ....Od Samsungu bych se nebál vzít nic a od Panasonicu už vůbec ne....Tady máš hezkou 127 cm ...neuvěřitelné ceny dnes :)

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008I000000UCD

souhlas s tímto příspěvkem. Dnešní plasmy již nevypalují obraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já plánuju k vánocům http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=68949 buť tuhle nebo 40' podle toho jak budou peníze, plazmu nechci tata je hroznej spořil a kdybych mu přitáhnul domu plazmu se spotřebou 300w+ tak by mě s ni hned vyhodil.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naprostá hloupost, co říkáš.....Doby, kdy se vypalovaly statické obrazy už jsou dávno pryč....Každá plazmová televize dnešní doby má technologii , kdy v milisekundách objekt na statickém místě ''přemístí'' na jiné......Proč myslíš, že před dvěmi lety se téměř každé televizní logo různě hýbalo po pár vteřinách atd....To protože technologie nebyla na tak vysoké úrovni .......

Ber plazmu ....Plazma je všeobecně prostě lepší, ať už je někdo zastáncem plazmy a někdo lcd.....Všeobecně jsou plazmové televize lepší.....Volil bych ve vodách osvědčených : Panasonic nebo Samsung !!!!! ........Krom toho u LCD se hůř hraje....hráli jsme maraton FIFY na LCD Panasonic 94 cm a to nám tak akorát vypalovalo oči! ....U plazmy jsme vydrželi daleko více bez přerušení :)

A 20 tisíc??? Moc hezký rozpočet si myslím ....Dlouho se nerozmýšlej ..Uvidíš , že nakonec je dobré vybrat z páru či o trochu více....Televizní ''průmysl'' .....je dneska sice moc rozvinutý...nicméně televize jsou si velmi podobné ....Od Samsungu bych se nebál vzít nic a od Panasonicu už vůbec ne....Tady máš hezkou 127 cm ...neuvěřitelné ceny dnes :)

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008I000000UCD

Tak asi uz mam vybrano :) puvodne sem chtel dat tv na zed ale to asi uz pada protoze 40kg tam nedam (na zed kam sem to chtel dat je jen 7cm panel) Diky za super prispevek takhle by mely vypadat vsechny ;) diky tobe sem se rozhodnul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu