Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hláška ze hry


Cassper

Recommended Posts

Mám za sebou Borderlands a lehce zkouším Brutal legend a to jsou tedy hry plné skvělých hlášek. A tak mě napadlo, jaká je ta vaše nej. Klidně jich napište víc. Vtipné, smutné, drsné ... Jak je libo.

U mě teď z poslední doby to je z Borderlands Claptrap a jeho "look at me, I'm dancing", "I'm leaking, Oh my god I'm leaking", "I can see the code ..." atd. :) ... S tím, že ono "I can see the code" mě napoprvé tak rozesmálo, že jsem málem spadnul ze židle :D

Časem přihodím určitě nějaké další, předpokládám že např v GoW2 jich Marcus taky pár hodil, ale teď si nemůžu vzpomenout. Stejně tak i v jiných hrách jich určitě bude dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nej hláška pro mně je v Gears of war 2 jak jsou v tom červovi a Baird tam říká :jak se sakra od tud dostaneme

a Cole:no tak prostě si prořežeme cestu ven z toho hajzla

a pak ještě v prince of persia na začátku jak vola na toho osla pak podká eliku a ta muřekne měl bys se svojí přítelkyní zmizet

a on přítelkyní, ona není moje přítelkyně je to můj osel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nějak extra vměšovat, ale nejlepší hlášky všech dob měl Duke v Duke Nukem 3D. Nezapomenutelné pecky jako:

- Shake it baby

- Let´s Rock

- Rest in pieces

- Half man, half animal, all dead

- come get some

a dalsi u kterych me zahreje u srdce, kdyz je slysim v ruznych filmech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo zajem, pristi tyden bych mohl upnout vsechny dukovy hlasky v mp3. neni to nijak extra velky, ale stoji to za to,. lepsi nez vecernicek na dobrou noc :D

Jo tak to udělej a až provedeš up klidně písni PM to si rád stáhnu! Vyzvánění na sms bude fajn:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo zajem, pristi tyden bych mohl upnout vsechny dukovy hlasky v mp3. neni to nijak extra velky, ale stoji to za to,. lepsi nez vecernicek na dobrou noc :D

Taky bych mel zajem8) Kdyztak pak hod odkaz sem, s tematem to souvisi tak co..

Jinak Cole z GoW2:

Delta Squad is in your house, bitch! You hear that shit? All you grubby-ass bitches are going down! Like, way down! Dead down! So down you ain't gonna know which way is up! Your asses are gonna be crying to your skank-ass Queen, 'Oh Mommy, don't let the bad man hurt us!' Fuck you! We gonna whoop yo momma's ass! WHOO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nějak extra vměšovat, ale nejlepší hlášky všech dob měl Duke v Duke Nukem 3D. Nezapomenutelné pecky jako:

- Shake it baby

- Let´s Rock

- Rest in pieces

- Half man, half animal, all dead

- come get some

a dalsi u kterych me zahreje u srdce, kdyz je slysim v ruznych filmech

Tam se mi hlavně líbilo když si dlouho nic nedělal tak "What are you waiting for ? ... Christmass ??" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu