Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc prosÍm s vypÁlenÍm a hranÍm staŽenÝch her!!!


Ranking

Otázka

Ahoj lidi,

pořeboval bych POMOC. Máte někdo prosím funkční návod jak vypálit a hrát stažené hry z internetu?? Mám mechaniku Benq a už jsem zkoušel stáhnout hru, vypálit jí přes DVD Decrypter, Clone CD I Nero a poté jí vypálit na DVD DL+ i -. Ale když jsem jí vložil do mého neflashnutého XBOXU tak se mi hra nespustila..!!:cry::cry: Tak kdyby jste měl někdo nějaký kompletní a hlavně funkční návod na můj problém tak mi ho prosím napište. A kdyby se můj XBOX nemusel kvůli vyřešení problému flashnout bylo by to uplně super!!!

Předem díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi,

pořeboval bych POMOC. Máte někdo prosím funkční návod jak vypálit a hrát stažené hry z internetu?? Mám mechaniku Benq a už jsem zkoušel stáhnout hru, vypálit jí přes DVD Decrypter, Clone CD I Nero a poté jí vypálit na DVD DL+ i -. Ale když jsem jí vložil do mého neflashnutého XBOXU tak se mi hra nespustila..!!:cry::cry: Tak kdyby jste měl někdo nějaký kompletní a hlavně funkční návod na můj problém tak mi ho prosím napište. A kdyby se můj XBOX nemusel kvůli vyřešení problému flashnout bylo by to uplně super!!!

Předem díky moc.

Super dotaz, nečekal jsem, že se v pondělí po ránu hned takhle pobavím :cheesygrin: ... Zkusím něco podobnýho napsat svýmu šéfovi. ... Ala "jak si zdvojnásobit výplatu. A kdyby se kvůli tomu nemuselo chodit do práce, tak by to bylo taky úplně super !!" 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu