Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s DVD Memorex DVD+R DL


underbeat

Otázka

Zdravím, mám takovej problém, koupil jsem si tyhle DVD na vypalování na xbox, ale mechanika mi je nechce číst a vždycky v mechanice divně zavrčí a napíše to chybu disku. Ale už jsem na tyhle dvd vypaloval dříve a ty jedou tak jak mají. Mate někdo prosím s těmahle dvd-čkama zkušenost? Popř. jaké by jste mi mohli doporučit se zárukou že pojedou? Díky všem... Tonda

GoogleSearchIconShadow.gifSuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gifSuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gifSuperSearchIconShadow.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Osobně jsem věrný médiím Verbatim. Byly mi doporučeny když jsem XBOX objevoval a od té doby na ně nedám dopustit.

Jenom vypalovačku jsem tedy musel vyměnit. Moje Asuska si s dvojvrstvými médii moc nevěděla rady, takže jí v počítači doplnila ještě kolegyně od konkurence, jmenovitě LG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to bucane nemáš pravdu a jak tak sleduju Tvé příspěvky , tak dost píšeš o tom , co jsi jen slyšel a ne z vlastní zkušenosti - mírni se trochu . Já jsem je používal už na PS 2 a na xbox je používám od začátku,co se začala prodávat konzole xbox - t.j. tři roky . Od té doby mi prošly rukama stovky DVD této značky a neměl jsem s nimi problém . Dodneška i ty nejstarší jsou v pořádku . Vše záleží na vypalovačce - t.j . kvalitě vypalování v PC . Také mně už první vypalovačka začala špatně vypalovat a musel jsem koupit novu ( opět LG ) . Horší vypalovačku sice zachrání VERBATIMY ,ale to není důvod , proč používat jen je a ne levnější značky DVD , když je to možné . Vždy se to ale musí napřed odzkoušet .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu