Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 3004 nebo PSP GO


Martox

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Být tebou, tak bych si koupil Go;). Super výhodami je to, že má Bluetooth, lepší (i když o trochu menší) display a interní paměť 16 GB, která šlape fakt rychle:) - tím mám na mysli kopírování souborů, načítání her. Navíc, když budeš s někým kupovat hry v pěti a třeba ještě z US storu, tak tě nová hra třeba vyjde 100 Kč, což není moc.

Takže já určitě doporučuji Go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jak říká LaYer, tak jsem to myslel:). Jinak taky nesouhlasím s tím, že pokud by někdo chtěl Go, tak mu musí být 18. Není nikde psáno, že zrovna on musí nakupovat ty hry na storu a doplňovat tam peníze. Stačí, když to stáhne někdo z té pětice a on mu pak pošle peníze na účet nebo přes PP a je to:)

Ty karty s přednabitým kreditem jsou dobré, ale pokud bys chtěl nakupovat na US, kde mají obsah nejlevnější, tak je seženeš už hůř než například UK karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jak říká LaYer, tak jsem to myslel:). Jinak taky nesouhlasím s tím, že pokud by někdo chtěl Go, tak mu musí být 18. Není nikde psáno, že zrovna on musí nakupovat ty hry na storu a doplňovat tam peníze. Stačí, když to stáhne někdo z té pětice a on mu pak pošle peníze na účet nebo přes PP a je to:)

Ty karty s přednabitým kreditem jsou dobré, ale pokud bys chtěl nakupovat na US, kde mají obsah nejlevnější, tak je seženeš už hůř než například UK karty.

Neříkal jsem, že musí mít 18 aby mohl mít PSP Go. Rozhodně to bude pro něj komplikovanější. Co já znám, tak všichni kupují PSP z bazaru flashlé za 3000Kč. Nevím proč si připlácet 3000Kč, když můžu mít za menší cenu lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Akorat nechapu, co mate s tim, ze na 99% nejde sehnat psp s fw pod 5.03 ... snad by stacilo se porozhlednout po kamennych obchodech, ne? :P

Ja osobne bych sel do psp 3000, ale to jedine kvuli hram, nemel bych penize na kupovani. Zalezi na tobe, co od toho ocekavas ...

Já by sem právě hry nak nekupoval spis stahoval z kompu a pak je tam dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu